Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oficialūs „EuroBasket2011“ medaliai nuo šiol eksponuojami greito maisto restorane

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šiandien, rugpjūčio 19-osios, oficialūs „EuroBasket2011" medaliai dvi savaites bus eksponuojami Vilniaus Gedimino prospekte įsikūrusiame greito aptarnavimo restorane „McDonald‘s".

Nuo šiandien, rugpjūčio 19-osios, oficialūs „EuroBasket2011" medaliai dvi savaites bus eksponuojami Vilniaus Gedimino prospekte įsikūrusiame greito aptarnavimo restorane „McDonald‘s". Tikimasi, kad strategiškai patogioje vietoje unikalius aukso, sidabro ir bronzos medalius pamatys daugiau krepšiniu besidominčių šalies gyventojų ir svečių iš užsienio.

Unikalius medalius kūrė ir gamino dailininkas Nerijus Treinys ir bendrovės „Alpera" dizaineriai. Medaliuose pavaizduotas metimo momentas, kai kamuolys nebegali iškristi iš lanko. Gintarinis kamuolys krepšyje reprezentuoja Lietuvą, kaip ir trispalvė juostelė bei kitoje medalio pusėje surašyti miestai - Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus - juose Europos vyrų krepšinio čempionato metu dėl pergalių varžysis geriausios Europos vyrų krepšinio komandos.

„McDonald‘s" restoranas medaliams eksponuoti pasirinktas dėl patogios vietos mieste, keliomis kalbomis kalbančio ir užsienio svečius įpratusio aptarnauti personalo. Be to, tai didžiausias restoranų tinklas, prisijungęs prie „EuroBasket 2011 Friendly" programos", - sakė Ernestas Alesinas, „EuroBasket 2011" rinkodaros grupės vadovas.

„EuroBasket 2011 Friendly" programa vienija maitinimo, apgyvendinimo ir kitas aptarnavimo paslaugas teikiančias įmones, kuriose yra galimybė stebėti krepšinio kovas, anglų kalba kalbantis personalas ir interneto prieiga.

„Pasirūpinti svečiais iš užsienio - vienas mūsų prioritetų. „McDonald‘s", būdamas tarptautinis, užsieniečiams puikiai atpažįstamas tinklas, šiuos reikalavimus puikiai atitiko. Be to, jų restoranai yra beveik visuose didžiuosiuose miestuose, kuriuose vyks čempionato renginiai", - sakė E. Alesinas.

„Stengsimės padėti „EuroBasket 2011" komandai pasirūpinti padidėjusiu šalies svečių srautu čempionato metu: suteikti jiems galimybę žiūrėti krepšinį, nemokamai naršyti internete ir teikti visą reikiamą informaciją bei kitus patogumus, tam net specialiai apmokome darbuotojus", - sakė „McDonald‘s" rinkodaros vadovė Baltijos šalims Virginija Girulska.

Vis tik galimybė „McDonald‘s" stebėti krepšinio varžybas, V. Girulskos teigimu, yra aktuali ne tik užsienio svečiams, bet ir pilnametystės dar nesulaukusiems šalies jaunuoliams. „Nepilnamečiai į barus paprastai nėra įleidžiami, tad be namų aplinkos jie neturės kur saugiai, bet ir smagiai, su draugų kompanija, žiūrėti krepšinį.

„McDonald‘s" bus ta vieta, kurioje jų lauksime, pasistengsime pradžiuginti įvairiais žaidimais ir specialiais pasiūlymais. Krepšinio varžyboms žiūrėti net priimsime staliukų rezervacijas", - sakė V. Girulska.

Artimiausiu metu programoje „EuroBasket 2011 Friendly" dalyvaujantys 7 „McDonald‘s" restoranai (visi, išskyrus Vilniaus ir Šiaulių „Akropolio" restoranus) bus pažymėti specialiais „EuroBasket 2011 Friendly" lipdukais ant durų, vitrinas ir restoranų interjerą puoš plakatai ir vėliavėlės. Ši oficiali atributika padės orientuotis į Lietuvą atvykusiems krepšinio aistruoliams iš užsienio šalių ir vietos žiūrėti krepšinį ar informacijos ieškantiems šalies gyventojams.

Visuose „McDonald‘s" restoranuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose papildomai bus dalinami daugiausia svečiams iš užsienio skirti oficialūs to miesto „EuroBasket 2011" žemėlapiai, kuriuose bus nurodytos tiesioginių krepšinio varžybų transliacijos ir kitos lankytinos vietos bei papildoma informacija.

Visi „EuroBasket 2011 Friendly" programos nariai taip pat bus pažymėti svetainėje www.fanspace2011.com esančiame elektroniniame žemėlapyje. Šiame puslapyje, kaip ir www.EuroBasket2011.com lietuviškoje versijoje, galima rasti daugiau informacijos apie programą „EuroBasket 2011 Friendly".

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt