Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 4d. 10:06

Orkestrą „Jovaras“, jo solistus ir pedagogus pagerbė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestrą „Jovaras“ pagerbė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestrą „Jovaras“ pagerbė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vasario 1 d. ji padėkos raštą už „Grand Prix“ laimėjimą tarptautiniame konkurse „Musical Perfomance and Pedagogics 2010“ vykusiame Juveskiulėje (Suomija) įteikė orkestro meno vadovui ir dirigentui Ugniui Vaiginiui.

Prezidentė taip pat padėkos raštus įteikė jauniesiems orkestro „Jovaras“ laureatams, kurie minėtame tarptautiniame konkurse laimėjo pirmas vietas.  D.Vaiginytei (kornetas), D.Daubarui (eufonija), L.Kalvaičiui (tūba), mokytojui ekspertui  U.Vaginiui, A.Ramelytei (althornas) ir vyr. mokytojai I.Vėlavičiūtei.

Lietuvos muzikų rėmimo fondas į muzikų tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmes, kurios vyko Vyriausybės rūmuose, pakvietė sudalyvauti  ne tik žymius solistus iš visos Lietuvos, kaip  M.Levickis (akordeonas, Londono Karališkos muzikos akademijos studentas), R.Valuntonis (fortepijonas),  M.Bazaras (fortepijonas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas), bet ir vaikų ir jaunimo orkestrą „Jovaras“.

„Džiugu, kai aukščiausi šalies vadovai taip iškiliai pagerbia jaunuosius talentus. Tikiu, kad daugeliu atvejų jaunimui tai begalinis jų darbų įvertinimas ir tarsi neapsakomas paskatinimas naujiems kūrybiniams sumanymams ir siekiams toliau skinti laurus tarptautiniuose konkursuose, tuo pačiu garsinant Lietuvos vardą užsienyje“, – sakė orkestro įkūrėjas U.Vaiginis.
Temos: 1 Althornas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt