Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ozo“ prekybos centre įgriuvo batų parduotuvės „Tamaris“ lubos

parduotuvė „Tamaris“
Skaitytojo Ramūno nuotr. / parduotuvė „Tamaris“
Šaltinis: Ikrauk.lt
0
A A

Skaitytojas Ramūnas pranešė, kad šeštadienį apie 18 val. Vilniuje, Ozo prekybos centre įgriuvo batų parduotuvės „Tamaris“ lubos...

Skaitytojas Ramūnas pranešė, kad šeštadienį apie 18 val. Vilniuje, Ozo prekybos centre įgriuvo batų parduotuvės „Tamaris“ lubos.

Pasak Ramūno, niekas nenukentėjo, nes tuo metu parduotuvėje nebuvo žmonių. Nuotraukose matyti, kad įgriuvusios lubos – lengvų konstrukcijų. Po incidento parduotuvė buvo uždaryta.

Dėkojame Ramūnui už nuotraukas.

Papildyta 19.15

15min.lt nepavyko gauti prekybos centro „Ozas“ vadovų komentaro. Administracijoje niekas neatsiliepė telefonu, vadovų nepavyko rasti ir darbo vietoje. 15min.lt žurnalistas Paulius Grinkevičius iš įvykio vietos pranešė, kad parduotuvė uždaryta, ant nuleistų žaliuzių kalbo lapelis, kuriame parašyta, kad parduotuvė nedirba dėl techninių kliūčių. „Ozo“ informacijos darbuotojos tikino, kad pavojus prekybos centrui nebuvo kilęs, nes lubos buvo lengvos, pakabinamos.

Šalia uždarytos parduotuvės dirbančios pardavėjos teigė, kad per incidentą žmonių parduotuvėje nebuvo. Jos teigė nežinančios, ar incidentas buvo rimtas, nes parduotuvės administracija niekam nieko nepranešė.

 

Ikrauk.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt