Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo geriausi GMD reporteriai!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienis skaitytojų portalui ikrauk.lt buvo bene muzikaliausia diena: įkrovėte žinių ir nuotraukų iš įvairių Lietuvos kampelių, labai tuo džiaugiamės ir dėkojame kiekvienam prisidėjusiam!

Šeštadienis skaitytojų portalui ikrauk.lt buvo bene muzikaliausia diena: įkrovėte žinių ir nuotraukų iš įvairių Lietuvos kampelių, labai tuo džiaugiamės ir dėkojame kiekvienam prisidėjusiam!

Aktyviausi – vilniečiai

Ne paslaptis, kad labiausiai muzikos ištroškę buvo vilniečiai – jie įkrovė daugiausiai GMD žinių. Tarp jų bene labiausiai pasižymėjo reporterė Auksė, padedama fotoreporterės Marijos. Merginos kalbino GMD senbuvį, akordeonu grojusį Andrių Šišką, dalijosi įspūdžiais apie tai, ką dar be muzikantų teko pamatyti ir patirti renginyje. Pro reporterės akis nepraslydo tai, kad dėl prasto oro neįvyko keletas planuotų renginių. Tačiau kartu ji pastebėjo, kad kai kurie žmonės gatvės muzikos dieną rinkosi kaip dieną savo šventei ar socialinėms akcijoms. Štai vaikinų grupelė šventė draugo bernvakarį, o merginos dalijo nemokamus apkabinimus. Reporterė Auksė tiesiog gyveno gatvės muzika: nuo pat renginio pradžios aktyviai dirbusi, ji renginio uždaryme dar pakalbino renginio organizatorių Andrių Mamontovą bei išpešė įdomios informacijos apie tai, kad kitąmet gatvės muzikos diena gali būti perkelta ir į šiltesnį laiką – gegužės pabaigą.

Reporterė Simona gatvės muzikantų klausė ką šie pasakytų, netyčia gatvėje sutikę A.Mamontovą, taip pat ji kalbino grupę „Roadkill“ ir supažindino skaitytojus su gongų muzika. Pasirodo, gongai gydo ligas... Reporteriai Adomas ir Laura taip buvo aktyvūs: jie fiksavo kaip GMD pulsavo Vilniaus gatvėje, įamžino grupės „Arbata“ pasirodymą, informavo apie projekto „Būk geras“ kvietimą jungtis prie kraujo donorystės akcijos.

Reporterė Jorė GMD stebėjo pro fotoobjektyvą – ji įkrovė fotoreportažą apie spalvingus ir madingus renginio lankytojus bei gražiausias mieste užfiksuotas akimirkas. Tuo tarpu Viktorija kalbino kanklėmis Pilies g. grojusį Alvydą. O reporteris Vytautas išsiskyrė iš kitų ir parašė „kitokią“ gatvės muzikos dienos apžvalgą. Kodėl ji kitokia, sužinosite tik perskaitę :) GMD žiniomis dalijosi ir kiti vilniečiai, dėkojame jiems!

Alytiškis žinias krovė Vilniuje

Prie vilniečių gatvės muzikos dienoje prisijungė ir reporteris iš Alytaus – Lukrecijus. Jis įkrovė žinių apie tai, ką gatvės muzikos atlikėjai bei renginio lankytojai norėtų pasakyti pačiam GMD organizatoriui – Andriui Mamontovui. Įdomu ir tai, kad tas pats klausimas buvo užduotas ir Andriui :) Lukrecijus pastebėjo ir vieną GMD problemą – tai, kad muzikantai, grojantys be įgarsinimo tiesiog užgožiami tų, kurie tai daro pasitelkę papildomą techniką.

Muzikavo visa Lietuva

Žinių apie gatvės muzikos dieną įkrovėte ir iš Žagarės miestelio. Pagyrimo nusipelnė ir Kauno reporteriai! Gerda dalijosi fotoreportažu, prie jos prisidėjo ir reporterė Monika, kuri be muzikos dar pastebėjo ir tai, kad GMD – „tinkamiausias“ metas genėti medžius ir dalį Laisvės alėjos užtverti STOP juostomis...  O reporteris Linas pasidalijo filmuota medžiaga iš Kaune vykusios GMD.

Reporterės Greta ir Rūta dalijosi reportažu iš Panevėžio, merginos ne tik rašė bendrus įspūdžius, bet kaip visada sugebėjo tekstą pateikti kitaip nei kiti. Jos pasakojo kuo ir kurios grupės patraukė miestiečių dėmesį, taip pat kalbino atlikėjus apie tai, ką jiems apskritai reiškia muzika. Reporterė Daiva pasidalijo naujienomis ir nuotraukomis iš muzika alsuojančio Rokiškio, o Domas įkrovė žinių ir nuotraukų iš GMD Klaipėdoje.

Geriausiems – prizai

Geriausia GMD reportere už aktyvumą ir operatyvumą skelbiame reporterę Auksę – jai atitenka kvietimas (2 asm.) į birželį Trakuose vyksiantį MOBY koncertą.

Reporteriams Rūtai, Gretai ir Lukrecijui atitenka po GeraiGerai ir Miss Sheep albumą „Own religion“. Paguodos prizais – kvietimais į filmus norime apdovanoti ir reporterius Jorę, Mariją bei Vytautą. Apie prizų atsiėmimą reporterius informuosime asmeniškai.

1-2 nuotr. - reporterė Auksė

3-4 nuotr. - panevėžietės reporterės Rūta ir Greta

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt