Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 26d. 15:00

Paaiškėjo ikrauk.lt Joninių konkurso nugalėtojas!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Na štai ir prabėgo, matyt, gražiausia vasaros šventė – Joninės. Galime tik pasidžiaugti, kad ikrauk.lt skaitytojų ir reporterių dėka išgirdome, kaip šventė nuskambėjo netik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse – sužinojome, kaip šventė paminėta kaimyninėje Latvijoje bei toli toli už Atlanto – Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Na štai ir prabėgo, matyt, gražiausia vasaros šventė – Joninės. Galime tik pasidžiaugti, kad ikrauk.lt skaitytojų ir reporterių dėka išgirdome, kaip šventė nuskambėjo netik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse – sužinojome, kaip šventė paminėta kaimyninėje Latvijoje bei toli toli už Atlanto – Jungtinėse Amerikos Valstijose. O ir pačios naujienos pasitaikė įvairios – vieni nutarė pasidalinti šventei tinkamų patiekalų receptais, kiti dalijosi įspūdžiais, treti – fotografijomis ar net video reportažais.

Ikrauk.lt norėtų smarkiai smarkiai pagirti visus, dalyvavusius Joninių naujienos konkurse. Itin šauniai jame pasirodė skaitytojas Tomas Bazys, atsiuntęs mums puikų ir įspūdingą fotoreportažą iš Joninių šventės JAV, Ilinojaus valstijoje. Čia gausi amerikos lietuvių bendruomenė šventę minėjo dar prieš savaitę ir Jonines atšoko kaip reikiant – su galybe linksmybių ir atrakcijų.

Šauniai konkurse pasirodė ir skaitytojas Artūras, pasidalinęs net keliais Joninių patiekalų receptais – tokius patiekalus kiekvienas valgytų pasigardžiuodamas! Artūrui nenusileido ir reporterė Adelina Kiškytė, papasakojusi skaitytojams, kaip Joninės paminėtos Kavarsko miestelyje netoli Anykščių. Reporterė netik apibūdino miestelyje vykusius renginius, bet ir dalijosi filmuota medžiaga.

Itin įdomią naujieną apie analogišką Joninėms šventę Latvijoje – Ligo Jani – pasakojo skaitytoja, pasivadinusi Nikita. Ji papasakojo apie pasiruošimus šventei bei josios kilmę, taip pat pasidalijo įdomiu fotoreportažu. Na, o skaitytojas Igor Michailov ikrovė paties susuktą videoreportažą iš Joninių šventės Kernavėje – suskubkite pasižiūrėti, kokių grožybių ten būta!

Ikrauk.lt norėtų pasveikinti kiekvieną konkurso dalyvį. Gražu žiūrėti, kokie aktyvūs ir džiaugsmingi buvote. Vis dėlto, nugalėtoją turime išrinkti vos vieną. Ikrauk.lt leidyklos „Obuolys“ įsteigtą prizą – Sabine Ebert knygą „Pribuvėjos išpažintis“ – padovanoti nutarė skaitytojui Igor Michailov už profesionalumą ir puikiai atskleistą šventės dvasią. Dėl prizo atsiėmimo su nugalėtoju redakcija susisieks asmeniškai.

Kristinos Mažeikaitės nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt