Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo konkurso „Kokie laivai puošia uostą?“ nugalėtojai: daugiausiai „patinka“ surinko...

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaip ir žadėjome, trečiadienį apdovanojame fotografijų konkurso „Kokie laivai puošia uostą?“ nugalėtoją. Tokio konkurso pasisekimo, reikia pripažinti, nesitikėjome – vos per kelias dienas iš jūsų, mieli skaitytojai, gavome daugiau nei 40 skirtingų laivų fotografijų iš kone dvidešimties autorių, o ir „patinka“ buvo paspausta daugiau nei 300 kartų.

Kaip ir žadėjome, trečiadienį apdovanojame fotografijų konkurso „Kokie laivai puošia uostą?“ nugalėtoją. Tokio konkurso pasisekimo, reikia pripažinti, nesitikėjome – vos per kelias dienas iš jūsų, mieli skaitytojai, gavome daugiau nei 40 skirtingų laivų fotografijų iš kone dvidešimties autorių, o ir „patinka“ buvo paspausta daugiau nei 300 kartų.

Vis dėlto, nugalėtoją turime akivaizdų – 59 skaitytojų „patinka“ surinkęs ikrauk.lt skaitytojas Žygimantas Ubartas pasirodė vienareikšmiškai verčiausias ikrauk.lt apdovanojimo, kurį įsteigė „Knygų klubas“ – Richard Wiseman knygos „59 sekundės“.

Nedaug nuo jo atsiliko reporterio Domo Lukauskio fotografija, pelniusi net 52 skaitytojų „patinka“ paspaudimus. Antrosios vietos laimėtojas Domas gali džiaugtis garbe ir šlove, o ikrauk.lt dovanoja jam visą palankumą.

Trečioji vieta fotografijų konkurse tenka Mariui Čiamui, kurio itin didinga fotografija pelnė 32 skaitytojų „patinka“. Sveikiname Marių, kuris konkurse pasirodė taip pat puikiai, siunčiame jam linkėjimus ir dėkojame už fotografijas!!!

Ikrauk.lt taria didelį ačiū visiems, dalyvavusiems konkurse, ir ragina bendradarbiauti su mumis ir toliau – konkursų turime pačių įvairiausių, prizų taip pat, o kas žino, gal kitą kartą būtent jūs ir tapsite mūsų laimėtojaisJ

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt