Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padėka: Santariškių medikai išgelbėjo ir vaikelį, ir gimdyvę

Kūdikis
Fotolia nuotr. / Kūdikis
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitytojas Valdemaras, paskambinęs į Įkrauk.lt redakciją, netvėrė džiaugsmu. Jis labai norėjo padėkoti VUL Santariškių klinikų Akušerijos skyriaus medikams už išgelbėtą neišnešiotą kūdikį. Pasiūlėme padėką surašyti laiške. Valdemaras netrukus atsiuntė štai tokį tekstą: Šių metų liepos mėnesį Vilniuje Santariškių klinikose pasaulį išvydo mūsų antrasis vaikutis. Nėštumas buvo sunkus, o gimdymas – komplikuotas ir priešlaikinis. Dabar, tarsi atsukus laikrodžio rodykles atgal, akyse vis dar stovi, kokie mes buvome emociškai įsitempę, neramūs, išsigandę – o kas, jeigu... tačiau medikai elgėsi ypatingai korektiškai, negąsdino mūsų ir kiek įmanoma, drąsino, ramino. Iš visų pusių dvelkė medikų užtikrintinumas, profesionalumas, plius, svorio tam suteikė dar tai, kad ligoninė akivaizdžiai yra moderni (tarsi iš kino filmo), gausiai aprūpinta specialia aparatūra ir paruošta tokiems, kaip mūsų, ir dar sudėtingesniems, atvejams. Bet vis tik, aparatūrą norisi palikti šiek tiek už kadro, nors ir ji yra neabejotinai svarbi, tačiau pats svarbiausias ligoninės privalumas yra ten dirbantys žmonės. Iš visos širdies dėkojame visiems Santariškių klinikų medikams – gydytojams akušeriams ginekologams, reanimatologams, neonatologams bei akušerėms ir slaugytojams. Visiems, kas prisidėjo prie mamytės ir vaikučio išgelbėjimo. Visiems, kas viso buvimo ligoninėje metu rupinosi jų sveikata, teikė profesionalią pagalbą, gydė ne tik vaistais, bet ir šiltu bendravimu ar paguodos žodžiais. Baisu net pagalvoti, kas būtų, jeigu ne jie. Šiandien mūsų visa šeima jau yra namuose, esame kartu. Žiūrint, kaip mūsų mažutis sūnelis stiprėja, norime palinkėti Vilniaus Santariškių klinikų medikams stiprybės, kantrybės ir sekmės jų labai sunkiame, atsakingame darbe. Natallia ir Valdemaras Petiul ---------- Persiųstas laiškas ----------

Skaitytojas Valdemaras, paskambinęs į Įkrauk.lt redakciją, netvėrė džiaugsmu. Jis labai norėjo padėkoti VUL Santariškių klinikų Vaikų ligoninės Neonatologijos ir Akušerijos skyrių medikams už išgelbėtą neišnešiotą kūdikį. Pasiūlėme padėką surašyti laiške. Valdemaras netrukus atsiuntė štai tokį tekstą:

Šių metų liepos mėnesį Vilniuje Santariškių klinikose pasaulį išvydo mūsų antrasis vaikutis. Nėštumas buvo sunkus, o gimdymas – komplikuotas ir priešlaikinis. Dabar, tarsi atsukus laikrodžio rodykles atgal, akyse vis dar stovi, kokie mes buvome emociškai įsitempę, neramūs, išsigandę – o kas, jeigu...

Nėštumas buvo sunkus, o gimdymas – komplikuotas ir priešlaikinis.

Tačiau medikai elgėsi ypatingai korektiškai, negąsdino mūsų ir kiek įmanoma, drąsino, ramino. Iš visų pusių dvelkė medikų užtikrintinumas, profesionalumas. Pasitikėjimo suteikė dar tai, kad ligoninė akivaizdžiai yra moderni (tarsi iš kino filmo), gausiai aprūpinta specialia aparatūra ir paruošta tokiems, kaip mūsų, ir dar sudėtingesniems, atvejams.

Gydė ne tik vaistais, bet ir šiltu bendravimu ar paguodos žodžiais. Baisu net pagalvoti, kas būtų, jeigu ne jie.

Bet aparatūrą norisi palikti šiek tiek nuošalėje, nors ir ji yra neabejotinai svarbi. Pats svarbiausias ligoninės privalumas yra ten dirbantys žmonės. Iš visos širdies dėkojame visiems Santariškių klinikų medikams – gydytojams akušeriams ginekologams, reanimatologams, neonatologams bei akušerėms ir slaugytojams. Visiems, kas prisidėjo prie mamytės ir vaikučio išgelbėjimo. Visiems, kas viso buvimo ligoninėje metu rūpinosi jų sveikata, teikė profesionalią pagalbą, gydė ne tik vaistais, bet ir šiltu bendravimu ar paguodos žodžiais. Baisu net pagalvoti, kas būtų, jeigu ne jie.

Šiandien mūsų visa šeima jau yra namuose, esame kartu. Žiūrint, kaip mūsų mažutis sūnelis stiprėja, norime palinkėti Vilniaus Santariškių klinikų medikams stiprybės, kantrybės ir sekmės jų labai sunkiame, atsakingame darbe.

Natallia ir Valdemaras Petiul

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt