TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palikti mirčiai ant veterinarijos klinikos slenksčio. Jie ieško namų! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš porą mėnesių į pasaulį atkeliavo dar viena partija nelauktųjų. Tik šįkart jie neliko nei po balkonu, nei kaimyno verandoje, nei po atokiau augančiais medžiais...

Kiekvieną niūrią ar saulėtą dieną pasaulį išvysta ne vienas lauktas ir iš anksto mylimas vaikutis! O jeigu kalbėsime ne apie žmones... Kiek lauktų vaikučių atsiveda katės? Kokia tikimybė, kad šiandien į pasaulį atkeliavęs kačiukas yra ne po balkonu? Kad jis nebuvo numestas į purviną žemę? Kad jo mamytė šiuo metu neieško maisto konteineryje ir kad jis gali saugiai ilsėtis ir niekam neužkliūti? Galų gale, kokia tikimybė, kad jis buvo laukiamas ne tik savo mamytės? Taip, tikimybė tikrai menka...

Prieš porą mėnesių  į pasaulį atkeliavo dar viena partija nelauktųjų. Tik šįkart jie neliko nei po balkonu, nei kaimyno verandoje, nei po atokiau augančiais medžiais... Kažkas nusprendė savaip „pataisyti“ nelauktųjų likimus, taigi surinko visus keturis į kartoninę dėžutę ir pastatė tiesiai prie vienos Vilniaus veterinarijos klinikos durų. Keturi, visiškai mažučiai, dar neatsimerkę, blusų pilni kačiukai. Akivaizdu, kad ne kilnių norų vedinas žmogus paliko gyvą dovanėlę, nes kačiukai tokiame amžiuje be mamytės priežiūros tiesiog neišgyvena.

Akivaizdu ir tai, kad veterinarijos klinika ne gyvūnų globos namai, tad netrukus „SOS gyvūnai“ sulaukė skambučio ir pasiūlymo perimti niekam nereikalingą rūpestį, arba... Arba pora adatų ir keturios širdelės užmiega amžinu miegu, po kurio rūpesčio nebelieka (gal tik akmuo ant širdies, kad eini neteisingu keliu). Taip, juk tai neteisinga! Mes neturime teisės spręsti kam mirti. Mes visi norime gyventi, todėl turime padėti išgyventi kitiems.

Dar nežinodami, nei kur dės, nei ką darys, savanoriai vienareikšmiškai sutiko perimti nelauktuosius. Visą dieną kačiukai išgulėjo kartoninėje dėžutėje, kol tik vėlų vakarą pavyko surasti jiems įmotę- tokią pat nelauktą gatvės katytę su savais dviem mažyliais, kurių amžius gerokai skyrėsi nuo kačiukų dėžutėje. Žinoma, vietos nei prieglaudoje nei PC „Ozo“ „Gyvūnų pievelėje“ nebuvo, tad mišrią šeimynėlę priglaudė „SOS gyvūnų“ savanoriai- Goda ir Edgaras.

Tik atvežti mažyliai buvo kruopščiai išmaudyti, jų menkas kailiukas buvo pilnas blusų. O kai naujoji mamytė iš karto juos priėmė kaip savus, neliko abejonių - šių ateiviukų laukia išsigelbėjimas!

Ir štai rezultatai šiandien: trys ilgaplaukės mergytės ir vienas trumpaplaukis berniukas jau skaičiuoja antrą mėnesį ir dairosi namučių! Tikrieji katytės mamytės vaikučiai savo laimę jau atrado, o šie ilgai ruošėsi ir štai- suskliaudę ausytes jie klauso, ar neišgirs Tavo žingsnių! Jų visas pasaulis gali tapti Tu, mielas šeimininke, o Tavo namai - svajonių rūmais.

Jeigu svajoji apie murkiančią draugę ar draugą pašonėj, linksmus vakarus ir šiltus rytus - Sirė, Hindi, Pūga ir Trolis- nekantraudami laukia. Palikti, išmesti ir nereikalingi gali tapti pačiais reikalingiausiais. Padarykime stebuklą, tegul jie vieną dieną kažkam tampa tuo lauktu ir iš anksto mylimu „vaikučiu“!

Dėl vienos iš trijų murkiančių gražuolių arba padykusio gražuolio skambinkite Edgarui 8 671 90721 (Vilnius).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt