Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parduotuvėje „Drogas“ atsiskaitymui už prekes gali kliudyti kasininkėms kilę įtarimai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus „Droge“ Pylimo g. kasininkė, pamačiusi mano šimtinę, pasakė, kad šiuo metu siautėja padirbtų šimtinių bumas ir gautas įsakymas nepriimti šimto litų banknotų, išleistų 2000 metais su banknoto numeriu AF...

Noriu papasakoti įvykį. Vilniaus „Droge“ Pylimo g. kasininkė, pamačiusi mano šimtinę, pasakė, kad šiuo metu siautėja padirbtų šimtinių bumas ir gautas įsakymas nepriimti šimto litų banknotų, išleistų 2000 metais su banknoto numeriu AF...

Mano kupiūra buvo būtent tokia. Nors ji atitiko visus kitus saugos reikalavimus (vandens ženklai, švytėjimas po lempa ir t.t.), kasininkė kategoriškai atsisakė priimti šį banknotą. Mano prašymu buvo paskambinta į administraciją, kuri nurodė nepriimti tokios šimtinės. Paskambinau į banką. Man atsakė, kad iš mano pasakojimo kupiūra atitinka saugos reikalavimus ir yra tikra. Juokinga, kad toks „brendas“ vadovaujasi nepatvirtintais gandais ir neaptarnauja savo klientų.

Ikrauk.lt kreipusis į parduotuvių  tinklo „Drogas“ administraciją situaciją pakomentuoti sutiko marketingo vadovė Loreta Noreikaitė-Ziezienė. Moteris tikino, kad skaitytojo nupasakotas atvejis yra žinomas parduotuvių tinklo administracijai, tačiau nepriimdama pirkėjo siūomų pinigų kasininkė pasielgė teisingai. „Pirkėjo siūloma valiuta atitiko tą numerį, apie kurį šiuo metu nuolat rašo žiniasklaida, taigi naturalu, kad pardavėja nusigando ir jai kilo įtarimas, jog pinigai gali būti padirbti. Ji maloniai atsiprašė kliento ir paprašė atsiskaityti kita kupiūra. Jokio specialaus administracijos įsakymo nepriimti valiutos nebuvo. Situacija visiškai žmogiška. Pirkėjui atsakius, kad kitos kupiūros jis neturi, kasininkės įtarimas tik sustiprėjo“, - pasakojo marketingo vadovė.

Paklausta, ar asmeniniai įtarinėjimai - užtektina priežastis neleisti atsiskaityti už norimas įsigyti prekes, L.Noreikaitė-Ziezienė tikino, kad situacija visiškai suprantama, o įtarimai yra tinkamas motyvas. „Kilus įtarimams, kad žmogus nori atsiskaityti padirbtais pinigais, galima arba neparduoti jam prekių, arba kviesti policijos pareigūnus. Šiuo atveju tai nebuvo padaryta“, - pasakoja atstovė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt