Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasakykite, kaip galima jo nemylėti?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Botanikos sode jis kantriai fotografuoja mane iš kairės, iš dešinės ir iš priekio dar ir dar kartą...

Linoshka, www.jaunimogidas.lt

Botanikos sode jis kantriai fotografuoja mane iš kairės, iš dešinės ir iš priekio dar ir dar kartą... Ir tik jam vienam pavyksta padaryt tokias nuotraukas, kad nejučia išsprūsta besitęsiantis ohoooo...

Ten pat jis atlieka visais įmanomais draudimais uždraustą veiksmą: iš oranžerijos baseinėlio pagauna man vėžliuką, kad parodytų mažus jo nagučius. Ir rimtu tonu konstatuoja faktą, kad tas mažas gyvūnėlis jaučiasi visiškai saugus mano rankose ir drąsiai dairosi aplink.

Tik jam vienam pavyksta mane prajuokinti iki ašarų prieš susitikimą su draugais: krykštauju balsu, rankomis valydamasi nuo skruostų tušo nujuodintus skysčio lašelius. Draugams atrodo, jog aš verkiau ir jie paslapčiomis manęs gaili.

Jis net nesvarstydamas sustabdo automobilį tiesiog Mindaugo prospekto vidury, nes man staiga pasidaro liūdna. Ir kantriai aiškinasi priežastis, kol pasidaro geriau.

Paėmęs šratinuką, jis nubraižo mūsų būsimo būsto planą, sudėlioja baldus ir, parnešęs tą sulamdytą lapą į namus, laukia mano reakcijos: tada mes kartu kuriame ateities planus, vizijas ir iliuzijas.

Kartą užsiminė, jog nori dukrytės - mažos mano kopijos. O aš jį matau kaip tėtį: ramų, rūpestingą, tačiau kartu - pašėlusį ir nepakartojamą.

Mes galime susipykti dėl bet kokio menkniekio - dėl ne vietoje pastatyto puodelio ar spalvos pavadinimo. Susipykstame tam, kad galėtume susitaikyti. Pas mus nebūna nekalbadienių - per daug branginame kiekvieną kartu praleistą minutę.

Žiūriu į jį ir galvoju, kad, ko gero, kažkas iš aukščiau tvarko viską taip, kaip turi būt. Kad kiekvienas takelis atvestų į teisingą kelią. Kad kiekviena klaida būtų ištaisyta taip, kaip reikia. ...Ir pasakykite man dabar, kaip įmanoma jo nemylėti?

...Kaip įmanoma užmigti ne kartu, kad sutiktum vienišą rytą?

...Ir kodėl kava būna tokia skani tik tada, kai ją geriame kartu?

Myliu tave.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt