Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasidalinkite šia gražia Justinos istorija su draugais

Justina M. ir jos globojama močiutė
Facebook iliustr./skaitytojos Justinos nuotr. / Justina M. ir jos globojama močiutė
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Justina savo „Facebook“ paskyroje pasidalino nuotrauka su nuostabia istorija.

Justina savo „Facebook“ paskyroje pasidalino nuotrauka su nuostabia istorija.

***

Šią močiutę dažnai galima pamatyti prie pilies „IKI“ pardavinėjant įvairias smulkmenas: krapiukus, svogūniukus, žoleles, kojinytes ir t.t. Man visada labai patikdavo, kad matosi skurdžiai gyvenantis žmogus, pinigėlių stegdavosi užsidirbti pati, savom jėgom, o ne prašydama išmaldos. Neatsispyriau ir vėl nusipirkau iš jos gėlyčių, ir mėtų. Ji, žinoma, šimtą kartų padėkojo, išvadino gražiausiais žodžiai bei palaimino.

Tai ką aš laikau savo rankose man yra beveik niekas, o už tą sumą nupirktas maistas ar vaistai tai močiutei būtų, galbūt, kažkas daugiau.

Nuėjau į tą „IKI“, nusipirkau „šlamšto“ ir galvoju, tai ką aš laikau savo rankose man yra beveik niekas, o už tą sumą nupirktas maistas ar vaistai tai močiutei būtų, galbūt, kažkas daugiau. Grįžtu iki močiutės, paklaust ko jai reiktų. Ji, žinoma, susikuklino. Po įkalbinėjimų prisipžino, kad jai reiktų duonos, nes paskutiniu metu visus pinigus išleido mokesčiams. Paprašiau, kad ji manęs palauktų ir vėl grįžau į „IKI“. Susimasčiau, ką senas, 78 metų žmogus valgo. Nupirkau paprastų dalykų nuo pieno ir kiaušinių iki saldainių ir sulčių. Grįžau pas ją su dviem maišiukais maisto. Ji labai susigraudino, gal kokį tūkstantį šimtą kartų pakartojo žodį „ačiū“. Kas mane labai prajuokino, pasakė, kad iš tų dviejų maišiukų ji išgyvens metus laiko . Aišku, tai nerealu, bet matėsi, kad jai tai yra labai daug, o paukščiu pieno saldainiai yra labai didelė prabanga.

 Nežinau, kuri po to liko laimingesnė, ar aš ar ji, bet tai buvo tikrai labai gera  Ir visa tai rašau ne dėl to, kad noriu pasigirti kokia aš faina, bet dėl to, kad kažkada perskaičiau, kaip vienas vaikinas padėjo vienai močiutei (o gal senukui, nebepamenu tiksliai) ir jai nupirko maisto bei vitaminų akims. Ir tikiu, kad tai užkrečiama. Žinoma, aplink nemažai žmonių, kurie aukoja ir padeda kitiems, tik norėjau priminti, kaip tai yra gera tiems, kurie jau seniai tai darė.

Beja, aš ne tik gavau iš tos močiutės jos megztas kojines, palaiminimą mano visai šeimai, bet, man regis, gavau ir keletą karmos taškų. Darau išvadą, kad laimingesnė tubūt likau aš  Beja, kai pamatysit ją prekiaujant, nepraeikit pro šalį.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Labdara Pagalba
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt