Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbtos geriausios „Startup Weekend Lithuania“ verslo idėjos

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 10 dieną Kaune pasibaigė tris dienas trukęs renginys „Startup Weekend Lithuania“, kuriame jaunimas, padedant įvairių sričių specialistams, bandė išvystyti savo verslo idėjas.

Balandžio 10 dieną Kaune pasibaigė tris dienas trukęs renginys „Startup Weekend Lithuania, kuriame jaunimas, padedant įvairių sričių specialistams, bandė išvystyti savo verslo idėjas. Renginį vainikavo dalyvių sukurtų produktų arba jų prototipų pristatymas auditorijai bei apdovanojimų ceremonija.

Visą savaitgalį Kauno Ryšių istorijos muziejuje dirbo žmonės, susirinkę iš visos Lietuvos, tam, kad jų turimos verslo idėjos išvystų dienos šviesą, pritrauktų bendraminčių bei sudomintų investuotojus. Iš viso baigiamojo renginio metu buvo pristatyta 17 sukurtų produktų bei jų prototipų. Penktadienį vykusiame pradiniame idėjų pristatyme jų buvo dvigubai daugiau, tačiau ne visos mintys sulaukė dėmesio ir savaitgalio darbui surinko tik įdomiausi ar perspektyviausi projektai.

Po visų pristatymų komisija paskelbė geriausias idėjas, kurios buvo apdovanotos rėmėjų prizais. Tarp apdovanotųjų atsidūrė „fbsells“, „Work-shop“, „Fishlist“, Touch messenger“, „Stars dating“ bei „Subinbook“ projektai. Pastarasis sulaukė itin daug salės ovacijų, juoko ir buvo bene įsimintiniausias viso renginio metu.

Dauguma kalbintų dalyvių džiaugėsi įdomia patirtimi, vertinga mentorių pagalba bei naujais kontaktais. „Stars dating“ projekto komanda ypač džiaugėsi mentorių patarimais, jų gausa ir teigė, jog sunkiausia užduotis tuos patarimus susisteminti ir atsirinkti. Darius, ketinęs sukurti sporto aikštelių duomenų bazę, sakė, kad turi ne vieną verslo idėją, tačiau šiuo metu pasirinko būtent tą, kuri jam pačiam aktualiausia. Dar vienas renginio dalyvis Augis savo idėjos nepristatinėjo, bet prisijungė prie „Touch messanger“ komandos, nes jų idėja jam atrodė perspektyvi, įdomi, matėsi įdėtas įdirbis, be to, sužavėjo prezentacija. Maisto produktų suderinamumo idėjos autorius Saulius taip pat pasakojo, kad turi dar ne vieną verslo idėją, o „Startup Weekend“ dalyvauja jau antrus metus ir tai daro dėl saviraiškos galimybės bei įdomios patirties.

Viso renginio metu tvyrojo itin draugiška ir šilta atmosfera, o dalyviai mielai tarpusavyje dalijosi įspūdžiais bei patarimais. Organizatoriai atsisveikindami paminėjo, kad kitas „Startup Weekend Lithuania“ renginys vyks jau ateinantį rudenį. Belieka palinkėti, kad ne viena šio projekto idėja bus išvystyta iki galo ir pradės veikti realybėje.

Daugiau apie renginyje „Startup Weekend Lithuania“ pristatytas verslo idėjas skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt