Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 31d. 17:29

Paskutinis skambutis nuskambėjo, metas įteikti prizus!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Praėjusią savaitę kvietėme įkrauti žinių apie Paskutinio skambučio šventę ir labai smagu, kad jų sulaukėme ne tik iš pačių abiturientų, bet ir iš mokytojų bei tiesiog stebėtojų.

Praėjusią savaitę kvietėme įkrauti žinių apie Paskutinio skambučio šventę ir labai smagu, kad jų sulaukėme ne tik iš pačių abiturientų, bet ir iš mokytojų bei tiesiog stebėtojų.

Pirmasis į raginimą įkrauti žinių iš paskutinio skambučio šventės sureagavo reporteris Ernestas. Jis pasidalijo vaizdeliu, kaip abiturientės Kupiškyje vėžinasi „Bobcat‘u“.

Bene išsamiausiu pasakojimu pasidalijo reporterė Auksė. Mergina detaliai aprašė, kokia jai buvo ši šventė pradedant kėlimusi 5 val. ryto, įskaitant tai, kad automobilis, kuriuo turėjo vykti į savo šventę, „ožiavosi“, o jam pajudėjus teko atsisveikinti su balionų girlianda... Kur dar „bučinys“ su krovininiu automobiliu, nuo abiturienčių „karietos“ nunešusiu veidrodėlį... Šitokia negandų lavina būtų bet kurį išmušusi iš vėžių, bet Auksė apie viską pasakoja su šypsena, juk būtent dėl to šventė ir liks atminty dar ilgam...

Apie paskutinio skambučio šventės nuotaikas pasakojo ir Vilniaus Senamiesčio vidurinės mokyklos mokytojas Žilvinas. Čia atsisveikinant su mokykla abiturientai drauge su mokytojais svarstė ir apie savo perspektyvas. Reporterė Dominyka pasakojo per paskutinio skambučio šventę trumpam sugrįžusi ir į vaikystę, ir į pradinę mokyklą. Tuo tarpu Fabijoniškių gyventoja prisistačiusi skaitytoja nuogąstavo, kad bešvęsdami abiturientai per daug sau leidžia ir kartais atsiduria tik per plauką nuo nelaimės.

Dėkojame visiems įkrovusiems žinių, o specialistų patarimais, kaip susirasti darbą galės pasiremti reporteriai Auksė ir Ernestas. Abiem jiem atitenka po personalo atrankos specialistų Sauliaus Jovaišo ir Girėnės Ščiukaitės knygą „Ieškai darbo"?

Na, o dabar abiturientams belieka palinkėti sėkmės laikant egzaminus! :)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt