TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Patarnautojos išsišokimas prieš jaunuosius Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje

Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytojas Žilvinas Skrebė iš Šiaulių pasidalijo filmuotu siužetu. Šiaulių Jurgio bažnyčios patarnautoja, vos susituokus jaunavedžiams Alisai ir Deiviui, dar skambant Mendelsono maršui, vidury šventovės tiesiog išbarė ką tik susituokusius jaunuolius. Išbarė mažas mergaites, lydinčias jaunavedžius, už barstomus žiedlapius ir akmeniniu veidu išėjo priešaky. Štai toks šventumas...

Skaitytojas Žilvinas Skrebė iš Šiaulių pasidalijo filmuotu siužetu. Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčios patarnautoja, vos susituokus jaunavedžiams Alisai ir Deiviui, dar skambant Mendelsono maršui, vidury šventovės ėmė auklėti ką tik susituokusius jaunuolius. Tiksliau, išbarė mažas mergaites, lydinčias jaunavedžius, už barstomus žiedlapius ir akmeniniu veidu išėjo priešaky. Štai toks šventumas...

 

Ar jūs buvote patekę į dviprasmišką situaciją bažnyčioje? Papasakokite ją ikrauk@15min.lt.

Kunigo altaristos Algirdo Pakamanio komentaras

Telefonu atsiliepęs kunigas A.Pakamanis jokiu būdu nebarė nei jaunavedžių, nei patarnautojos. Jis sakė, kad svarbiausias dalykas yra Santuokos sakramentas. Tik jį reglamentuoja Bažnyčia. O visa kita – žiedlapių barstymas šventų vietų lankymas ar balandžių paleidimas po Sakramento – tai jau žmonių papročiai. O jų kunigai nereguliuoja, juos gerbia. Ir jokiu būdu nėra nustatyta, ar barstyti žiedlapius bažnyčios viduje, ar šventoriuje, ar tik už vartų.

„Kur yra žmonių, ten yra ir kiaulysčių. Paskambinkite klebonui penktadienį ir pasakykite, kad duotų patarnautojams nurodymų, kaip elgtis“, – filosofoškai šią situaciją vertino kunigas Algirdas Pakamanis ir linkėjo Dievo palaimos.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt