Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penkias dienas be vandens gyvenę vilniečiai sieks žalos atlyginimo

Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį ikrauk.lt rašė apie sostinės Mindaugo g. 3 namo gyventojų nepatogumus – jiems net penkias dienas teko gyventi be vandens. Apie situaciją ikrauk.lt pranešė skaitytoja....

Antradienį ikrauk.lt rašė apie sostinės Mindaugo g. 3 namo gyventojų nepatogumus – jiems net penkias dienas teko gyventi be vandens.

Apie situaciją ikrauk.lt pranešė skaitytoja. Laiške ji rašė: „Namo administratorius „Naujamiesčio Būstas“ atjungė vandens tiekimą butams šeštadienį, tačiau nepasirūpino informuoti namo gyventojų, kas nutiko (tik šiandien ryte informacija apie atjungtą vandenį buvo iškabinta). Taip pat nors įstatymas nurodo per 12 valandų užtikrinti geriamo vandens tiekimą gyventojams, jau 4 diena gyventojai negauna geriamo vandens. Gyventojai neinformuoti, kiek tokia situacija tęsis. Sakoma, kad šulinys bus taisomas, tačiau kiek tai truks? Niekas negali pasakyti.“

Ketvirtadienio rytą ikrauk.lt redakcija susisiekė su „Naujamiesčio būsto“ direktore Aurelija Dapkūniene, kuri patikino, jog vilniečių problema jau išspręsta.

„Vanduo gyventojams vėl įjungtas trečiadienį, apie 15 val. dienos. Ilgai kovoję su tuo, kas šulinį nugriovė, galų gale išsireikalavome, kad pastatytų jį atgal“, – sakė direktorė.

Moteris patikino, kad „Naujamiesčio būstas“ deda visas pastangas, jog gyventojams būtų kompensuota padaryta žala, šiuo metu gyventojai ir įmonės atstovai kovoja dėl žalos atlyginimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt