Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per avariją Kaune nesunkiai sužaloti du žmonės (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ištikimasis „15min.lt“ skaitytojas KAjus ketvirtadienį elektroniniu paštu redakciją informavo apie Kaune įvykusią avariją, per kurią nesunkiai buvo sužaloti du žmonės.

Kaip redakcijai rašo KAjus, apie 16 val. Pramonės pr., greta „Senukų“ prekybos tinklo sandėlių susidūrė automobiliai Mazda ir Toyota.

Skaitytojo turimais pirminiais duomenimis, vyriškio vairuojamas automobilis Mazda iš šalutinio kelio suko į pagrindinį, tačiau nepastebėjo atvažiuojančio automobilio Toyota. Automobiliai susidūrė, Toyota išskriejo į priešingos krypties eismo juostą.

Pasak KAjaus, nesunkiai susižalojo du  kažkurio automobilio keleiviai, automobilio Toyota vairuotojas atsipirko išgąsčiu.

Abu vairuotojai buvo blaivūs, teisę vairuoti automobilius turėjo.

Dėkojame skaitytojui KAjui už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt