Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per avariją Kauno rajone sužaloti 4 žmonės

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nesuvaldytas automobilis Audi A4 nuskriejo į priešinga eismo juostą ir apsivertė.

Nelaimė įvyko 23,49 val. Kauno mikrorajone. Nesuvaldytas automobilis Audi A4, kurį vairavo 1986 m. gimęs vaikinas, nuskriejo į priešinga eismo juostą ir apsivertė. Automobiliu važiavo du vaikinai ir mergina. Visi jie buvo sužaloti. Priešinga eismo juosta važiavusi 1991 m. gimusi mergina vairavo BMW 740 automobilį, pamačiusi iš priešingos eismo juostos atskriejantį automobilį išvengė susidurimo, tačiau nesuvaldžiūsi automobilio dideliu greičiu įsirėžė į šalia ęsantį medį. Įvykio metu mergina žuvo vietoje. Įtariama, kad viena iš nelaimės priežasčių galėjo būti ir didelis greitis. Avarijos liudytojai policijai teigė, kad prieš pat avariją Audi A4 skriejo labai dideliu greičiu.

Tiriama, ar vos prieš keturis mėnesius vairuotojo pažymėjimą gavęs jaunuolis avariją sukėlė blaivus. Ligoninėje tyrimams paimtas jo kraujas.

Dėl nelaimės Vilniaus policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Audi A4 vairuotojui gręsia iki 15 metų laisvės atėmimo bausmė. Avariją sukėlęs vairuotojas nesuprato ką jis padarė, jis netik sužalojo save ir draugus, bet ir atėmė visiškai nekaltos merginos gyvybę.

Liudytoju teigimu ši nelaimė galejo baigtis daug blogiau. Liudytojai teigia jog BMW vairuotoja galėjo tiesiogiai susidurti su Audi A4 automobiliu, nors BMW vairuotoja išvengė susidūrimo, jai teko rinktis arba važiuoti i kelkraščiu ir atsirenkti į nekaltus žmones arba važiuoti kelio krašto link.

Liudytojai liko nustebinti merginos drąsos, vietoje to kad rizikuotu kito vairuotojo gyvybe arba nekaltais praeiviais, jį pasirinko kitą sprendimą, kuris jai kainavo gyvybę.

Merginos draugų teigimu įvykio auka Ugnė B. Nebuvo eilinė mergina. Ugnė B. buvo viena is geriausių gimnazijos mokinių, besimokanti vien 9-10tukais. Mergina buvo daug pasiekusi mokslo bei sporto srityje. Apie šį kraupų įvyki sužinojusi gimnazijos direktorė bei draugai negalėjo patikėti, jog tokiai nuostabiai merginai kaip ji galėjo taip nutikti. Artimųjų bei draugų rate išgyvenamas didžiulis gedulas. Niekas niekada nežino kada trapi žmogaus gyvybė gali staiga nutrūkti, likimo ranka nežiūri į tai koki žmogų ji pasiima. Šį kartą tai buvo jauna ir visiškai nekalta Ugnė B. Įvykio aplinkybės labai paslaptingos. Vienas iš klausimų yra toks. Kodėl Audi A4 važiave du vaikinai ir mergina buvo neprisisegę saugos diržų, automobilis buvo netvarkingas ir be techninės apžiūros, ir jie liko tik sužeisti. Priešingai BMW automobilį vairavusi mergina buvo prisisegusi saugos diržą, o mašina buvo nepriekaištingos būklės. Šiame auto įvykyje lieka dar daug neatskleistų mįslių.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt