Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Perkūnkiemyje vaikščioti (ne)saugu? (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Nekalbėsiu šiandien apie kriminalinį saugumą ar nesaugumą, nors tikrai neretai pro langą tenka stebėti bokso arba kovų be taisyklių mačus.

Nekalbėsiu šiandien apie kriminalinį saugumą ar nesaugumą, nors tikrai neretai pro langą tenka stebėti bokso arba kovų be taisyklių mačus.

Anądien išėjome su mažuoju pasivaikščioti į kiemą, saulė šviečia, šilta. Vaikų bėgioja tuntai. Kas žaidžia su kamuoliu, kas važinėja su dviračiu, kas už kampo „zbitkus“ krečia.

Bet ir ne„zbitkai“ čia svarbiausi.

Visi žinome, kad vaikai sugeba surasti geriausiai paslėptus saldainius. Ne vietoje pastatytas kopėčias. Dažus. Degtukus. Ir viską, kas yra jų mažoms galvelėms dar netinkama.

Ką manote apie kanalizacijos šulinius? Protingai galvai tai yra tiesiog skylė žemėje, kurią reiktų apeiti. O kas tai yra mažoms galvelėms? Bunkeris! Slėptuvė! Vieta, kur galima primesti įvairiausių daiktų! Aš daugiau nesugalvoju. O jie sugalvotų tikrai.

Deja, tai yra ir skylė, į kurią galima įkristi.

Nuotraukose matosi Perkūnkiemyje šalia namo kampo spąstai. Juk prisimenat, kaip žaisdami slėpynių bėgdavot slėptis už kampo? O jei netyčia į šiuos spąstus „pasiseks“ pataikyti koją? Aštrūs aplūžę plastikinio šulnio kraštai gali labai rimtai sužaloti koją, pilvą, šoną, nugarą.

O jeigu vaikas į šulinį pataikys abiejom kojom? „Iš akies“ gylis 5–6 metrai. Vidinis diametras 31,5 cm. Duok Dieve, kad liktų gyvas. O kaip ištraukti..?

Žodžiu, liepkite vaikams neslampinėti pakampėmis ir žiūrėti po kojomis. Arba dar geriau, kol vasara, išvežkit juos pas močiutę į kaimą. Bus nors laikinai saugiau...

Įdomu, kas yra atsakingas už tokius nedadarytus taškus. Statytojas? Namo gyventojai? O gal namą administruojanti įmonė?

Beje, kalbant apie administratorius. Prisegu dar vieną nuotrauką, kurioje matosi, kaip administratoriaus (samdytas?) žolės pjovėjas įsivaizduoja „Padariau darbą“. Taip ir nesugebėjau sau atsakyti, kas čia pagrindinis. Eglutė ar...? O namo gyventojai, garantuoju, už tokį „darbą“ susimoka kas mėnesį.

Saugios ir šiltos jums likusios vasaros.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt