Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Piktnaudžiaujantis bankas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kažką įsigijęs, žmogus tikisi daiktu naudotis tomis pačiomis sąlygomis visą naudojimosi juo laiką. Deja, bankams atrodo kitaip.

Dirbant buvusioje darbovietėje, reikėjo išsiimti SEB banko mokėjimo kortelę, į kurią buvo pervedamas atlyginimas. Tuo metu kortelę gavau nemokamai, nebuvo imami jokie aptarnavimo, atnaujinimo, pinigų išėmimo ir t.t. ir pan. mokesčiai. Vėliau darbo netekau, tačiau apie kortelės naudojimosi sąlygas man pranešta nebuvo.

Pasibaigus kortelės galiojimui, bankas kortelę pakeitė. Visgi prieš kurį laiką buvau ganėtinai nustebintas, pamatęs, kad bankas pradėjo išskaičiuoti pinigus už kiekvieną atliktą operaciją (kurios anksčiau buvo nemokamos). Parašęs į banką, gavau atsakymą, kad naudojimosi kortele sąlygos pakeistos į standartines, nes nebedirbu įmonėje, kurioje dirbant man buvo išduota minėta kortelė.

Kyla klausimas, ar toks veiksmas yra teisėtas? Ar ne teisingiau tokius pakeitimus daryti keičiant kortelę, o ne vidury naudojimosi ja laiko? Analogija būtų tokia - perki kaip buitinės technikos parduotuvės darbuotojas televizorių už 1000 Lt, netenki darbo, ir po pusmečio gauni pranešimą, kad dabar jau turi už tą televizorių mokėti 1500 litų (nors sutartį pasirašei kitokią).

Kyla įtarimas, kad bankas, suvokęs, jog daugelis žmonių neteko darbo, nusprendė ta proga iš žmonių šiek tiek dar pasipelnyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt