Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pildyk” vartotojai negali skambinti ir siųsti SMS žinučių. PAPILDYTA

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien apie 10val. ryto žmonės, kurie naudojasi PILDYK tinklais, negali siųsti SMS žinučių ir skambinti. Pildyk aptarnavimo centras praneša, kad tai laikinas techninis sutrikimas ir jis bus pašalintas.

Šiandien apie 10val. ryto žmonės, kurie naudojasi PILDYK tinklais, negali siųsti SMS žinučių ir skambinti. Pildyk aptarnavimo centras praneša, kad tai laikinas techninis sutrikimas ir jis bus pašalintas. Anot „Pildyk” konsultantės, visi vartotojai, patyrę techninių nesklandumų, gaus 3 Lt kompensacijas į jų sąskaitas.

Papildyta: Šiandien „Pildyk” konsultavimo centras praneša, kad problema įvyko dėl sąskaitos papildymų. Kai žmogus pasipildo sąskaita, jam rodo blogus papildymo sumos skaičius, dėl to „Pildyk” vartotojai ir negali skambinti ar siųsti SMS žinučių. Paskambinęs pasitikrinti sąskaitos likučio gali išgirsti, kad sąskaita tuščia, nors iš tiesų taip nėra. Anot „Pildyk” konsultantės, tokie sutrikimai bus pašalinti iki pirmadienio, o tie, kurie turės tokių tinklo sutrikimų, gaus 3 LT kompensacijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt