Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 22d. 12:39

Pirmasis Lietuvos aktų fotografijos seminaras „N(ude)-18“ sulaukė didelio susidomėjimo

Seminare, kuriame gausiai susirinko profesionalūs fotografai bei dar tik pradedantieji fotomėgėjai, buvo dėstoma apie aktų fotografijos meną, seminaro dalyviai gavo vertingų profesionalių patarimų.

Praėjusį šeštadienį Vilniuje įvyko pirmasis Lietuvoje aktų fotografijos seminaras „N(ude)-18“. Seminarą organizavo garsus Lietuvos fotografas Herkus Milaševičius kartu su „Flash“ fotostudija. Seminare, kuriame gausiai susirinko žinomi ir gerbiami profesionalūs fotografai bei dar tik pradedantieji fotomėgėjai, buvo dėstoma apie aktų fotografijos meną, seminaro dalyviai gavo vertingų profesionalių patarimų.

Pirmoje seminaro dalyje H.Milaševičius supažindino susirinkusiuosius su nuogo kūno fotografijose istorija, papasakojo įdomių atvejų apie sunkumus bei visuomenės pasipriešinimą, kurį jau kelis amžius patiria fotografai, nutarę savo darbuose pavaizduoti nuogą kūną. Pasakojimas buvo gausiai iliustruotas gerai žinomais bei retais istoriniais fotokadrais.

Antroje „N(ude)-18“ seminaro dalyje dalyviai buvo supažindinti su aktų fotografijos principais, darbo su šviesa studijoje subtilybėmis, bendravimo su modeliu psichologija bei „nude“ stiliaus fotografijos galimybėmis ir perspektyvomis.

Vakarinė seminaro dalis buvo skirta praktiniam darbui, kurioje susirinkusiejį galėjo pritaikyti naujai gautas žinias.

„Manau, pirmasis toks renginys Lietuvoje pavyko, sulaukėme daug gerų atsiliepimų iš dalyvių, pamatėme, kad ši tema įdomi, o renginį subtilia nuogo kūno tema galima suorganizuoti įdomiai, prasmingai ir gražiai“, – džiaugėsi pavykusia idėja fotografas H.Milaševičius.

„Dauguma fotografų nori išmėginti save „nude“ srityje, bet dažnai susiduria su modelių paieškos bei kitomis kliūtimis. Tokio tipo seminare fotografai įgauna jiems reikalingų įgūdžių, kad drąsiau galėtų dirbti su aktų modeliais savarankiškai. Tokie seminarai dažnai organizuojami užsienio šalyse, kur sulaukia didelio susidomėjimo. Tokio susidomėjimo tikėjomės ir Lietuvoje“, – įspūdžiais dalijosi vienas iš seminaro organizatorių, modelių agentūros „Velvet Models“ vadovas Donatas Bubinas.

Jau po kelių mėnesių planuojama pratęsti „N(ude)-18“ seminarų ciklą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt