Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmieji „Satta Outside“ festivalio nesklandumai: pavėlavęs autobusas ir rėkiantis vairuotojas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Autobusas iš Vilniaus išvyko 12 val. Jau 13 val. „Sattabusas“ turėjo pasiimti keleivius iš Kauno. Deja, į Kauną jis atvyko valanda vėliau, priversdamas laukti susirinkusius keleivius.

Rugpjūčio 10–12 dienomis rengiamas jau šeštasis muzikos ir meno alternatyvos festivalis „Satta Outside“. Festivalio organizatoriai renginio svečiams parengė tikrą atlikėjų puokštę – pasirodymus jame atliks svečiai iš  Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Vokietijos, Belgijos ir kt.

Savo transporto neturintiems Šventojoje vyksiančio festivalio svečiams renginio organizatoriai šiemet pasiūlė išeitį – specialiai užsakytą „Sattabusą“, turintį festivalio dalyvius iš Kauno ir Vilniaus nuvežti tiesiai į renginio vietą.

Deja, šįkart neišvengta nemalonumų – su šiuo autobusu keliaujanti ikrauk.lt skaitytoja praneša apie kilusius nesklandumus.

„Kaip ir buvo pranešta oficialiame festivalio tinklalapyje, autobusas iš Vilniaus išvyko 12 val. Jau 13 val. „Sattabusas“ turėjo pasiimti keleivius iš Kauno. Deja, į Kauną jis atvyko valanda vėliau, priversdamas laukti susirinkusius keleivius. Visi susirinkę žmonės autobuso laukė Kauno autobusų stotyje, mat joje „Sattabusas“ ir turėjo sustoti.

Kai beveik 14 val. autobusas galų gale atvažiavo, jis sustojo netoli stoties esančioje autobusų stotelėje, kadangi vairuotojas sakė neturintis leidimo įvažiuoti į Kauno autobusų stotį, nors oficialiame tinklalapyje buvo nurodyta, kad keleiviai bus paimti būtent iš jos. Žinoma, atvažiavus autobusui keleivių stotelėje nebuvo, o „Satta Outside“ festivalio savanorė buvo priversta per didžiausią liūtį lakstyti ir ieškoti Kaune į autobusą turėjusių įlipti žmonių.

Taigi, žlugo ir visas organizuotumas – autobusas stovėjo ir laukė kauniečių, kurie nežinia kur išsiskirstė, mat vairuotojas nenorėjo turėti nemalonumų. Tuo tarpu iš Vilniaus atvykę keleiviai pradėjo lipti iš autobuso, norėdami kiek prasiblaškyti, susirasti tualetą ar tiesiog parūkyti, tai pamatęs vairuotojas įsiuto – pradėjo rėkauti ir visus keleivius varyti atgal į autobusą, mat jį jis buvo pasistatęs neleistinoje vietoje, prie šaligatvio, ir bijojo gauti baudą.

Galiausiai savanorei pavyko surasti visus sušlapusius ir sušalusius keleivius, kurie, pasirodo, visą valandą pralaukė žadėtojo transporto Kauno autobusų stotyje. Maždaug 14.40 valandą „Sattabusas“, pilnas pavargusių, sušlapusių keleivių ir lydimas vairuotojo riksmų, pajudėjo į Šventąją“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt