Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po skaitytojo pateiktos informacijos Vilniaus policija pradėjo tyrimą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po to, kai „15min.lt“ paviešino skaitytojo atsiųstą informaciją apie šokiruojančius Vilniaus paauglių pasilinksminimus, sostinės policija pradėjo tyrimą. Pareigūnai teigia, kad tyrimas pradėtas siekiant užkirsti kelią galimiems panašiems atvejams ateityje.

Kai „15min.lt“ paviešino skaitytojo atsiųstą informaciją apie šokiruojamus Vilniaus paauglių pasilinksminimus, sostinės policija pradėjo tyrimą. Pareigūnai teigia, kad tyrimas pradėtas siekiant užkirsti kelią galimiems panašiems atvejams ateityje.

Antradienio popietę 15min.lt skaitytojas Vaidas redakcijai atsiuntė nuorodą į portalą „Youtube“, kuriame matosi, kaip keli paaugliai greta mokyklos užpuola senutę ir iš jos tyčiojasi, net spardo.

Šiuos vaizdus paviešinus, maždaug po valandos vartotojo „kasablanka5“ į internetą įkeltas filmukas tapo neprieinamas. Tačiau redakciją spėjo išsaugoti ir daugiau skaitytojų papiktinusios vaizdo medžiagos kopiją.

Skaitytojo Vaido pateikta informacija neliko nepastebėta ir Vilniaus policijos. Trečiadienį iš pat ryto 15min.lt sulaukė skambučio iš Vilniaus apskrities VPK. Policijos pareigūnai paprašė perduoti išsaugotus vaizdus, kad būtų galima pradėti oficialų tyrimą.

Pareigūnai teigia, kad tyrimas pradedamas siekiant nustatyti neleistinai besielgusius asmenis, taip pat siekiant užkirsti kelią kitiems galimiems neteisėtiems veiksmams ateityje. Vaizdo medžiagos kopiją dar iki pietų redakcija perdavė policijai.

Redakcija dar kartą dėkoja skaitytojui Vaidui, kurio pateikta informacija ne tik sujaudino kitus skaitytojus, bet ir privertė Vilniaus policiją pradėti tyrimą.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt