Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija perspėja, kad įsileistume tik pažįstamus surašinėtojus

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policijos „Facebook“ profilyje buvo paskelbta, kad visuotinio gyventojų surašymo metu neįsileistume nepažįstamų asmenų.

Antradienį apie 17 val. oficialiame Lietuvos policijos „Facebook“ profilyje buvo paskelbta, kad visuotinio gyventojų surašymo metu neįsileistume nepažįstamų asmenų.

Darytina išvada, kad saugumo sumetimais gyventojams patariama įsileisti tik pažįstamus asmenis, pvz. ,kaimyną, kuris tuo metu bus įsidarbinęs surašinėtoju, o kitų surašinėtojų visai nederėtų įsileisti, nes jie visi įprastai bus nepažįstami gyventojams asmenys.

Policijos departamentas primena:

* Gyventojus surašinėtojai lankys darbo dienomis ne vėliau kaip iki 21 val., savaitgaliais - iki 20 val. Kitu laiku ir per šv. Velykas (balandžio 24-25 d.) surašinėtojai gyventojų nelankys.

* Surašinėtojas privalo parodyti darbo pažymėjimą.

* Surašinėtojo darbo pažymėjimas turi būti patvirtintas teritorinės statistikos valdybos antspaudu ir su oranžine ryškios spalvos juostele (ne skarele ar šalikėliu), ant kurios yra surašymo ženklas ir baltos spalvos užrašas „Surašymas 2011".

* Surašinėtojas turi tamsiai žalią arba pilkšvą (su žalsvais šonais) portfelį su užklijuotu surašymo ženklu.

Atkreipkite dėmesį: * Surašinėtojas neskambina gyventojams, neprašo surašymo lapo klausimų atsakyti telefonu.

* Surašinėtojas neklausia apie banko sąskaitas, santaupas, pinigus, neprašo banko sąskaitų numerių ar slaptažodžių, neprašo jokių pinigų už ką nors susimokėti ar aukoti, nereklamuoja ir neparduoda jokių paslaugų ar prekių.

* Surašymo lape yra tik klausimas apie pragyvenimo šaltinį, kuriame pasirenkamas vienas ar keli atsakymai iš pateiktų variantų (darbo užmokestis, pensija, pašalpa ir pan.).

* Kilus abejonių dėl surašinėtojo tapatybės vertėtų paklausti surašinėtojo pavardės ir pasitikslinti ją paskambinus darbo dienomis nemokamu tel. 8 800 01 418 (nuo 8 iki 17 val.) ir tel. (8 5) 236 4418 (nuo 17 iki 21 val.).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt