Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 27d. 11:08

Prekybos centro „Ozas“ lankytojui: ačiū už jūsų sąžiningumą

Ketvirtadienio vakarą vilniečiams ir miesto svečiams duris atvėrė naujas prekybos ir pramogų centras „Ozas“.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Prekybos ir pramogų centras „Ozas“.

Kartais nutinka taip, kad žodį „žioplys“, kuriuo galbūt dažnai pavadini kitus, galėtum pavartoti ir vadindamas save. Ir tai būtų tiesa. Sekmadienio pavakarę apsipirkę prekybos...

Kartais nutinka taip, kad žodį „žioplys“, kuriuo galbūt dažnai pavadini kitus, galėtum pavartoti ir vadindamas save. Ir tai būtų tiesa.

Sekmadienio pavakarę apsipirkę prekybos centre „Ozas“ su žmona grįžome namo, o išsikraudami bagažinę pastebėjome, jog didelio pirkinių maišo – nėra.

Supratome, kad besirūpindami mažu sūnumi per išsiblaškymą automobilių aikštelėje arba lifte palikome pirkinių maišą. 

Skubiai nuskubėjome atgal, o važiuodami skambinome „Ozo“ informaciniu telefonu, tačiau centro darbuotojai papildomos informacijos pateikti negalėjo – niekas nepranešė, niekas neatnešė. To negalėjo padaryti ir „Ozo“ apsauga.

Ačiū už jūsų sąžiningumą. Ačiū ne tiek už tai, kad išgelbėjote nuo finansinės nesėkmės praradus pirkinius, bet ačiū už tai, kad parodėte, jog yra tokių žmonių.


 
Atvykus pastačiau automobilį ten, kur jis ir stovėjo anksčiau prieš praradimą. Nuskuodėme į vietas, kur buvome, kur vakarieniavome, tačiau pirkinių ten nebuvo.

Mintyse tokiais atvejais sukosi vien negatyvas – buvo gaila praleisto laiko, apmaudu, kad nutiko taip žioplai. Vyliausi, kad dar pavyks kažką pamatyti per vaizdo kameras ir taip nustatyti tikslią vietą, kur galėjome palikti pirkinius. Ir apskritai – galvojau, kad žmonės šiuo metu taip susvetimėję, jog jiems bus malonu gauti naujus batus, marškinius...

Nusivylęs ir grįždamas į automobilį antrame aukšte prie išėjimo pastebėjau laukiančią žmoną, kurios rankoje buvo „pradingėlis“ krepšys.

Pasirodo jos akivaizdoje „Ozo“ lankytojas prekes atnešė į informacijos centrą.

Deja, tuo metu žmona buvo nutolusi, o lankytojas atidavęs prekes, matyt, skubėdamas, nuskuodė link savo automobilio.

Ji iš tolo pamatė, kad vyras – maždaug trisdešimtmetis, su akiniais. Ir viskas.

Jei visgi atrasite ir skaitysite šį AČIŪ, šie žodžiai jums: ačiū už jūsų sąžiningumą. Ačiū ne tiek už tai, kad išgelbėjote nuo finansinės nesėkmės praradus pirkinius, bet ačiū už tai, kad parodėte, jog yra tokių žmonių. Nežinau, kur jūs gyvenate, kokia jūsų profesija ar kuo užsiimate gyvenime, tačiau, jei turėčiau galimybę jus pažinoti, džiaugčiausi.

Telaimina Dievas jus ir jūsų šeimą. Tapote puikiu pavyzdžiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt