Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 4d. 11:21

Prezidento anūkę kankino naktiniu apsipirkimu

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrytė vidurnaktį buvo tampoma po didžiulį prekybos centrą.

Naujienų portalo skaitytoja Urtė G. užfiksavo, kaip mažametė nušalinto prezidento Rolando Pakso anūkė pateko į naktinio apsipirkimo spąstus.

„Vargšelė vis kartojo, kad nori namo, o tėvas ją vis ramino, kad jau tuoj važiuosim“, – rašo Urtė.

15min.lt skaitytoja pasakoja, kad prabangiu juodu visureigiu Mercedes į sostinės prekybos centrą „Hyper Rimi“ Šiaurės miestelyje eksprezidento žentas verslininkas Aivaras Stumbras su dukrele atvyko pirmadienį apie 22.30 val.

„Kaip supratau pagal aprangą, Aivaras važiavo tiesiai iš darbo, bet buvo nusiteikęs rimtai apsipirkti – kelioms dienoms ar net visai savaitei. Todėl tampymasis po didžiulę parduotuvę užtruko ilgokai. Dukrą jis vežiojo tuo specialiu vežimėliu, kur apačioje sėdi vaikas, o viršuje galima krauti prekes“, – rašo skaitytoja.

Urtė atkreipė dėmesį, kad Aivaras bandė taupyti laiką, stodamas į eilę prie tos kasos, kur be eilės aptarnaujami neįgalieji, nėščiosios ir tėvai su vaikais.

„Tačiau parduotuvė jau užsidarinėjo, ta kasa buvo gal viena iš dviejų veikiančių, todėl buvo nemažai žmonių. Aivarui stovėti eilėje neprailgo, tačiau prekių jis turėjo daug, todėl apsipirkimas užtruko. Estela, kuriai, kiek žinau iš žurnalų, šiuo metu yra vos treji metukai, vis kartojo, kad jau nori važiuoti namo... Aivaras vaiką ramino, kad jau greitai“, – rašoma Urtės laiškelyje.

Vilnietės teigimu, iš parduotuvės jiems pavyko išeiti tik po 23 valandos, kai apsaugininkas jau rakino duris. „Jei tokiu vėlyvu metu mažo vaiko negali prižiūrėti mama, gal tokia šeima turėtų pasamdyti auklę? Prieš vidurnaktį vaikas tikrai turėtų būti jau užmigdytas, o ne tampomas prekių vežimėlyje po parduotuvę“, – kategorišką nuomonę pareiškė skaitytoja Urtė.

Redakcija dėkoja Urtei už atsiųstą nuotrauką ir informaciją!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt