Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie akcijos „Darom“ prisijungė ir Kauno moksleiviai (nuotraukos)

Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokiniai prisijungė prie savanorių ir dalyvavo akcijoje „Darom". Kiekviena grupė turėjo galimybę pati sugalvoti, kaip prisidėti prie švarinimosi akcijos.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokiniai prisijungė prie savanorių ir dalyvavo akcijoje „Darom". Kiekviena grupė turėjo galimybę pati sugalvoti, kaip prisidėti prie švarinimosi akcijos. Todėl ir veiklų buvo tikrai daug: kas tvarkė mokyklos aplinką, kas bendrabučio teritoriją, kas Dainavos policijos komisariato Saulėtekio policijos nuovados valdas ar apleistas Dainavos rajono vietas. Buvome bendruomenė, kuri nori daryti ir padaro gerus darbus drauge!

Akcijos metu mokyklos kiemas pasipuošė nauju, mokinių sodintu ąžuoliuku. Tvarkėme ir mokyklos erdves, rūšiavome atliekas.

Buvo smagu, kad mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje ne tik dėl paties tvarkymosi, bet ir smagiai pabuvo kartu, pajuto bendruomeniškumo jausmą darant gerus darbus.

Tad jeigu tu esi aštuntos klasės mokinys, kviečiame apsilankyti Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje. Kviečiame tapti I gimnazijos klasės mokiniu. Pas mus gera ir smagu. Mokykla turi savo bendrabutį, taigi jei esi ne iš Kauno, nereikės sukti galvos kur apsistoti. Mūsų valgykloje visada galėsi skaniai ir pigiai papietauti. Pamokoms pasibaigus nuobodžiauti tikrai neteks - šiuo metu mokykloje veikia net 12 užklasinės veiklos būrelių. Taip pat per technologijų pamokas susipažinsi su įvairiomis profesinio mokymo programomis.

Ateik ir pamatyk pats! Gali panaršyti mūsų internetinėje svetainėje.

Žinoma, laukiame ir baigusiųjų 10 ar 12 klasių.  Jums  taip pat turime patrauklių pasiūlymų.

Mokyklos socialinė pedagogė

Nijolė Ganusauskienė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt