Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie Vilniaus savivaldybės surengta protesto akcija prieš A.Zuoko ketinimus išnuomoti Antakalnio ligoninę

Šaltinis: 15min
0
A A

Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos Vilniaus skyriaus nariai, prisijungus aktyviems ir pilietiškiems tvarkiečiams, palaikant partijos tvarka ir teisingumas frakciją Vilniaus miesto savivaldybės taryboje, surengė protesto akciją prieš Vilniaus miesto mero ir valdančiosios daugumos ketinimus lengvatinėmis sąlygomis išnuomoti Antakalnio ligoninę ir panaikinti daugiau nei 200 taip reikalingų Vilniečiams socialinių būstų.

Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos Vilniaus skyriaus nariai, prisijungus aktyviems ir pilietiškiems tvarkiečiams,  palaikant partijos Tvarka ir teisingumas frakciją Vilniaus miesto savivaldybės taryboje surengė protesto akciją prieš Vilniaus miesto mero ir valdančiosios daugumos ketinimus lengvatinėmis sąlygomis išnuomoti Antakalnio ligoninę ir panaikinti daugiau nei 200 taip reikalingų Vilniečiams socialinių būstų.

Akcija susilaukė didelio vilniečių susidomėjimo ir palaikymo.  Praeiviai linkėjo stiprybės ir jėgų ginant Lietuvos piliečių interesus. Spaudė rankas ir rodė savo palankumą. Dalyviai dar kartą pamatė , kad būtinai reikia padėti  ginti visus piliečius nuo nežabojamo savivaliavimo ir savavaldžiavimo, švaistant visų mūsų turtą. Tvarkiečiai pasisako prieš bet kokius veiksmus kurie žeidžia žmogaus orumą ar naikina visuomenės gerovę.

Ramojus Girinskas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt