Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 21:21

Prisiminkime gyvūnus, iškeliavusius į vaivorykštės šalį

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Visi mes, širdyse nešiodamiesi praradimus ir šį pasaulį palikusiųjų atminimą, vis dar jaučiamės vieniši. Organizacija „SOS gyvūnai“ kviečia visus gyvūnus prisiminti uždegtos ž...

Visi mes, širdyse nešiodamiesi praradimus ir šį pasaulį palikusiųjų atminimą, vis dar jaučiamės vieniši. Organizacija „SOS gyvūnai“ kviečia visus gyvūnus prisiminti uždegtos žvakutės šviesa, kuri simbolizuos atminimą tų, kurie nespėjo sulaukti savo šviesaus ryto ir valandos, kai būtų galėję būti mylimi ir geidžiami šeimos draugai.

Kasmet nužudoma tūkstančiai mūsų keturkojų draugų vien todėl, kad mes, žmonės, nesugebėjome būti atsakingesni už tuos, kuriuos prisijaukinome ir suteikėme gražaus ir laimingo gyvenimo viltį. Organizacijos „SOS gyvūnai“ akcija skirta nužudytiems, išniekintiems ir išduotiems gyvūnams atminti.

Kiekvienas, atėjęs į prekybos centrą „Ozas“, galės prie mūsų kačiukų pievelės padėti savo uždegtą žvakutę. Žvakutės degs visą dieną, o jų šviesa skleis ramybę, atjautą ir naują požiūrį apie pagarbą ne tik sau, bet ir mus supančiai gamtai bei joje slypinčiai gyvybei. Suprantame, kad net ir šimtai žvakučių neišpirks žmogaus padarytos skriaudos, tačiau kviečiame pagerbti mūsų mažuosius, silpnesniuosius brolius.

Ačiū visiems, kuriems tai svarbu, kieno širdys sklidinos meilės ir šilumos. Skleiskime ją kartu ir galbūt nors vienu rasos lašeliu skausmo žemėje liks mažiau.

Organizacijos „SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Mezenceva teigia, kad tokią idėją pasiskolino iš sūnaus mokykloje per advento šventę mokytojos surengtos tylios ir nuoširdumo pilnos vakaronės.

„Iš karto supratau, kad tokią akimirką gali būti pagerbti ir gyvūnėliai, kurie be galo norėjo būti laimingi ir mylimi, bet dėl labai įvairių aplinkybių jie nesulaukė savo šventės, todėl tegul ji būna visur, o ypač mūsų širdyse. Aš nežinau nė vienos priežasties, kodėl būtų galima nemylėti gyvūnų, aš tik žinau, kad jie to verti. Žiūriu į juos ir negaliu atsigrožėti. Ateikite visi šią dieną ir uždekite savo sielos žvakutę, tikiu, kad tą dieną iš vaivorykštės šalies mes išgirsime jų padėką ir meilę", - teigia Ilona M.

Už tuos, kurie buvo šalia, bet nesulaukė mūsų pagalbos, žvakutės degs gruodžio 30 d. 10-22 val. prekybos centre „Ozas“ (prie katiniukų pievelės).

Temos: 1 Vaivorykštė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt