Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 kovo 18d. 13:13

Projektas „Mūsų miesteliai“: anykštėnai ir Anykščių rajono gyventojai, siųskite savo miestelio vaizdus

Į lauko duris besibeldžiant pavasariui skaitytojų kuriamas portalas ikrauk.lt imasi naujos gražios iniciatyvos: kviečia skirtingų miestų ir miestelių gyventojus dalintis į...

Į lauko duris besibeldžiant pavasariui skaitytojų kuriamas portalas ikrauk.lt imasi naujos gražios iniciatyvos: kviečia skirtingų miestų ir miestelių gyventojus dalintis įsimintiniausių vaizdų iš savo gyvenvietės fotografijomis.

Kiekvienas Lietuvos miestelis yra tarsi perlas: savaip žavus, savaip gražus ir turi kuo didžiuotis. Antai viename stovi kvapą gniaužianti bažnyčia, kitame - istoriją menantys paminklai, trečias stebina akį traukiančiais gamtos vaizdais. O kiek gražių žmonių miesteliuose gyvena!

Ikrauk.lt kviečia skaitytojus aktyviai kurti savo miesto ar miestelio gražiausių vaizdų galeriją: siųsti redakcijai miestą puošiančių ar atspindinčių pastatų, kultūros paminklų, gamtos ar vietinių gyventojų fotografijas.

Šįkart redakcija kviečia siųsti fotografijas iš Anykščių miesto ir aplinkinių gyvenviečių. Sukūrę Anykščių rajono vaizdų galeriją skaitytojus kviesime siųsti nuotraukas ir iš kitų miestų ir miestelių.

IKRAUK.LT SKAITYTOJAI JAU SUKŪRĖ VAIZDŲ IŠ ALYTAUS GALERIJĄ.

Siųsdami fotografijas atminkite: nuotraukos neturi būti publikuojamos kituose naujienų portaluose. Taip pat primename, kad ateityje jos gali būti naudojamos ikrauk.lt ir 15min.lt tekstų iliustracijoms apie jūsų miestelį.

Atsiuntę nuotrauką nepamirškite paminėti, kas konkrečiai joje pavaizduota bei kuriais metais nuotrauka daryta. Žinoma, būtinai parašykite ir nuotraukos autoriaus vardą bei pavardę.

Alytaus ir aplinkinių gyvenviečių vaizdų - gamtos, žmonių, pastatų, paminklų ir kitokių reikšminių objektų - fotografijas siųskite redakcijai el.paštu miestas@ikrauk.lt. 

Nuolat pildomą savo miesto vaizdų galeriją išvysti ir draugams parodyti galėsite apsilankę ikrauk.lt portale bei pagrindiniame 15min.lt puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt