Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 16:39

Radinys žuvyje: 70 cm ilgio kirminas ar deformuota žuvies stuburo kremzlė? (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Lapkričio 4 dieną Panevežy, Klaipėdos gatvėje esančioje Maximoje pirktame erškėte aptiktas radinys, privertęs blogai pasijausti gimtadienio svečius. Vakarienė buvo sugadinta, kai iš kepto erškėto raumens išlindo 70 centimetrų kirmelė. Su eršketu ir tuo, kas iš jo išlindo, nuvykom į Maximą, vedėjos pavaduotojai nuo tokio vaizdo pasidarė bloga.

Lapkričio 4 dieną Panevežy, Klaipėdos gatvėje esančioje Maximoje pirktame erškėte aptiktas radinys, privertęs blogai pasijausti gimtadienio svečius. Vakarienė buvo sugadinta, kai iš kepto erškėto raumens išlindo 70 centimetrų kirmelė. Su eršketu ir tuo, kas iš jo išlindo, nuvykom į Maximą, vedėjos pavaduotojai nuo tokio vaizdo pasidarė bloga. Pinigus už pirktą žuvį grąžino, moralinei žalai atlyginti įteikė penkių litų vertės Maximos dovanų čėkį.

Ikrauk.lt paprašius PC Maxima pakomentuoti skaitytojo aprašytą situaciją, PC atstovai tikino eršketus gaunantys iš UAB „Vaskanos“, kurių poziciją minėtu klausimu pateikė redakcijai. „Atsakydami į Jūsų pirkėjo pareikštus priekaištus, kuris teigė „kepant 2,5 kg eršketą iš jo išlindo apie 70 cm kirmėlė“, paaiškiname, kad eršketai yra kremzlinės žuvys, kurių stuburą sudaro kremzlinis audinys. Minėtą žuvį kepant arba verdant, t.y apdorojant aukštoje temperatūroje, neišėmus stuburo, stuburą sudaranti kremzlė keičia savo struktūrą, t.y. deformuojasi (plečiasi) ir suminkštėjusi, praplėšia žuvies mėsą ir odą, išsiveržia į išorę (ypač, jei verdama ar kepama žuvis yra sulenkta ar įpjauta). Taigi, minėta  „70 cm kirmėlė“ viso labo tik nuo karščio išsiplėtusi ir  sustangrėjusi erkšketo stuburą sudaranti kremzlė (kuri yra valgoma). Galime tik apgailestauti, kad pirkėjas iš nežinojimo ir nesidomėjimo šios žuvies sandara,  susigadino sau šventę ir neparagavo bei nepavaišino savo svečių nuostabaus skonio žuvimi,“ - sakė UAB „Vaskanos“ direktorius Algirdas Šiukščius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt