Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 6d. 10:48

Radviliškyje surengta akcija „Už laisvą Baltarusiją“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Trečiadienį Lietuvos liberalus jaunimas aštuoniuose Lietuvos miestuose surengė Baltarusijos palaikymo akciją „Už laisvą Baltarusiją“.

Demokratija XXI amžiuje yra kasdienybė ir retas europietis pagalvoja, kad kažkur kaimyninėse šalyse galėtų būti kažkas antidemokratiško, o ypač diktatūra.

Trečiadienį (sausio 5 d.) Lietuvos liberalus jaunimas aštuoniuose Lietuvos miestuose surengė Baltarusijos palaikymo akciją „Už laisvą Baltarusiją“. Ši akcija buvo surengta ir Radviliškyje. Grupelė Radviliškio liberalaus jaunimo narių ėjo pagrindinėmis miesto gatvėmis užsiklijavę ūsus, nešini Baltarusijos vėliava ir atkreipdami radviliškiečių dėmesį į Baltarusijos problemas, „ūsuotą“ A.Lukašenkos diktatūrą.

Vaikščiodami miestelio gatvėmis liberalaus jaunimo nariai dalino akcijos vėliavėles, ūsus ir grojo baltarusišką muziką. 12 val 30 min. žygeiviai stabtelėjo prie Radviliškio savivaldybės ir demonstratyviai nusiplėšė ūsus, taip parodydami, kad yra prieš diktatūrą.

Žmonių reakcijos buvo pačios įvairiausios – nuo vienareikšmiško pritarimo, kad Baltarusija privalo būti laisva ir negalima sekti Lukašenkos pavyzdžiu iki pikčiausios kritikos, kad neverta „užjausti“ kaimynų, kai Lietuvos padėtis nėra ideali. Nepaisant to, daugiau buvo teigiamų ir palaikančių nuomonių, tad galima sakyti, kad liberaliam jaunimui pavyko atkreipti žmonių dėmesį ir didžioji dalis radviliškiečių palaiko Baltarusiją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt