TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Randuotas kūnas, bet ne širdis

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekvienas gyvūnų prieglaudos gyventojas atsineša savo nelinksmą istoriją. Dažniausiai – slepiančią mūsų abejingumą ir neatsakingumą. Savo istoriją gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinis Olis taip pat slepia po dabar jau žvilgančiu tankiu kailiu – visą kūną vagojančius randus.

Kiekvienas gyvūnų prieglaudos gyventojas atsineša savo nelinksmą istoriją. Dažniausiai - slepiančią mūsų abejingumą ir neatsakingumą. Savo istoriją gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ globotinis Olis taip pat slepia po dabar jau žvilgančiu tankiu kailiu – visą kūną vagojančius randus.

„Lesės“ savanoriai tik spėlioja, kas galėjo šunį šitaip sužaloti. Galbūt jis buvo kur nors įstrigęs ir susižeidė bandydamas išsivaduoti? Juk taip nesinori tikėti, kad tie randai – žmogaus rankų darbas. Na, kad ir kaip ten būtų, Olis pasiryžęs gyventi toliau, džiaugtis gyvenimu ir tuo džiaugsmu dalytis su žmogumi.

Pasak vienos savanorės, jei Olis turėtų rankas – apkabintų žmogų. Žmogaus dėmesys jam – svarbiau už viską. Jei jį kalbinsi ir glostysi, jis gali valandų valandas tupėti sustingęs – kad tik neatitrauktum rankos. Rodos, jam daugiau nieko nereikia, tik prisiglausti prie žmogaus.

Olis – jautrus ir paklusnus šuo, iškart reaguoja, jei sudrausmini. Jam reiktų švelnaus ir kantraus šeimininko, kuris suprastų, kad nuskriaustam gyvūnui reikia šiek tiek laiko apsiprasti naujoje vietoje.

„Per tą laiką, kol Olis pas mus – matom didžiulę pažangą, – pasakoja „Lesės“ savanoriai. – Iš pradžių atrodė, kad jis prisileis tik savo gelbėtoją Vestą, bet klydome. Užteko dienos ir jis susibičiuliavo su kitais prieglaudos darbuotojais. Dabar ne vienas laiko jį savo mėgstamiausiu globotiniu. Net sunku įsivaizduoti, ko būtų galima pasiekti su tokiu šunimi, jei kas su juo rimčiau padirbėtų!“

Turi Olis ir trūkumą – nemėgsta kitų šunų. Bet jei namie nėra kitų augintinių, tai nebūtų didelė problema. Kad ir nemyli gentainių, bet paklusdamas žmogaus reikalavimams, leidžia jiems ramiai eiti pro šalį. Taip pat jis išmokytas vaikščioti su pavadžiu, tad pasivaikščiojimas su juo – grynas malonumas.

Olis dar jaunas šuo (1–3 metų), lengvai priprasiantis prie naujų šeimininkų, jis vidutinio ūgio ir vidutinio aktyvumo. Kastruotas.

Norintys patys įsitikinti, koks jis šaunuolis ir meilūnas, užsukite į „Lesės“ prieglaudą Vilniuje (www.lese.lt, tel. 8 605 33452).

VšĮ „Lesė“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Širdis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt