Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Reporterio G.Leskausko „EuroBasket'11“ dienoraštis: antroji diena Šiauliuose

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki, skaitytojai, antroji čempionato diena padovanojo mažiau įspūdžių nei pirmoji diena. Šįkart arena pasiekiau be problemų ir pasiruošti pirmoms varžyboms turėjau užtektinai laiko.

Sveiki, skaitytojai, antroji čempionato diena padovanojo mažiau įspūdžių nei pirmoji diena. Šįkart arena pasiekiau be problemų ir pasiruošti pirmoms varžyboms turėjau užtektinai laiko. Nors sporto funkcionieriai kalbėjo apie užpildytas arenas čempionato metu, neatrodo, kad tai virs realybe. Tiek vakar, tiek šiandien Šiaulių  arena nebuvo sausakimša, o funkcionierių žadėti keli tūkstančiai aistruolių iš Latvijos panašu pamiršo , kad čempionatas jau prasidėjo, geriausiu atveju jų yra vos keli šimtai. Panašiom sirgalių pajėgom gali pasigirti ir prancūzai. Ne ką nusileidžia ir emocingieji italai.

Dienos nusivylimas: Serbų žvaigždžių nenoras bendrauti su užsienio žiniasklaida, padaliję interviu savo šalies spaudai, jie atsisakė bendrauti su užsienio spauda, net prašant oficialiam jų rinktinės atstovui. Po to užsienio spaudos atstovam buvo pasakyta, kad Milošas Teodosovičius dalyvaus spaudos konferencijoje, bet ir tai neįvyko, į spaudos konferencija atėjo Ivanas Pauničius. Taip pat nuvylė prancūzų elgesys nepraeiti pro spaudos koridorių.

Netikėtumas: Kad italai ar Chrisas Kamanas mielai dalija interviu jau žinojau, tačiau šiandien nustebino ryškiausios čempionato žvaigždės Dirko Nowitzki paprastumas ir nuoširdumas bendraujant su žiniasklaida. Jis padalijąs interviu vokiečių žurnalistams, mielai savo noru sutiko duoti interviu ir užsienio spaudai, gaila, kad nesitikėjau tokio jo žingsnio, nes prieiti iki jo buvo neįmanoma. Nemažai užsienio žurnalistu netgi neėjo į spaudos konferenciją, o kalbino vokiečių žvaigždę.

Vokiečių ir italų aistruolių kovos arenoje: Latviai čempionate jaučiasi tarsi namie, už juos audringai serga tiek savi, tiek lietuvių krepšinio mylėtojai. Vakarinėse rungtynėse puikia atmosfera sukūrė ne lietuviai, o italų ir vokiečių fanai, kurie audringai palaikė savo rinktines.

Vokiečiai žavisi mūsų šokėjomis: Vokietijos krepšinio rinktinės gerbėjai įsižiūrėjo lietuvaites šokėjas, joms mojavo rungtynių metu, o šokėjoms praėjus netoli vokiečių, jie tiesiog pakvaišo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt