TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Rimi“ parduotuvės darbuotojai klientus aptarnauja net sirgdami?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį apie 12–13 val. lankiausi „Rimi" parduotuvėje Vilniuje (Antakalnio g. 87), kasoje mane aptarnavo pardavėja Gitana. Susirūpinimą kėlė tai, kad pardavėja buvo akivaizdžiai serganti – visas veidas paburkęs ir paraudęs, aptarnavusi prieš mane buvusius žmones ji išsitraukė šlapią nosinę ir išsipūtė nosį, tada įsikišusi ją į kišenę pradėjo skanuoti mano prekes, lietė mano nuolaidų kortelę, nuolat šniukrkšiojo.

Ikrauk.lt skaitytoja kreipėsi į redakciją norėdama paskelbti naujieną.

„Sekmadienį apie 12–13 val. lankiausi „Rimi" parduotuvėje Vilniuje (Antakalnio g. 87), kasoje mane aptarnavo pardavėja Gitana. Susirūpinimą kėlė tai, kad pardavėja buvo akivaizdžiai serganti – visas veidas paburkęs ir paraudęs, aptarnavusi prieš mane buvusius žmones ji išsitraukė šlapią nosinę ir išsipūtė nosį, tada įsikišusi ją į kišenę pradėjo skanuoti mano prekes, lietė mano nuolaidų kortelę, nuolat šniurkšiojo. Įdomu, ar parduotuvės vadovas sergančiam žmogui neturėtų liepti gydytis namie, o ne versti net ir blogai jaučiantis dirbti? Juk pardavėja liečia maisto produktus, turi kontaktą su kitais žmonėmis, nežinia, kiek žmonių ji tą dieną galėjo užkrėsti, ir kuo. Ar tai neprieštarauja higienos reikalavimams?“ - rašė redakcijai skaitytoja.

Ikrauk.lt redakcija kreipėsi į prekybos tinklo „Rimi“ viešųjų ryšių vadovę Ramintą Stanaitytę-Česnulienę, kuri pateikė „Rimi“ poziciją dėl skaitytojos minėtos situacijos. „Keistas skaitytojo laiškas, minėta pardavėja Gitana sveika ir net nečiaudi. Prieš kelias dienas irgi nesirgo. O ateityje - jau kaip dievulis duos ir orai lems. Sergantys darbuotojai nedirba“, - tikino viešųjų ryšių vadovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt