Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Roadkill“: mus subrandino Gatvės muzikos diena (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Reporterė Simona Gatvės muzikos dienoje kalbino grupės „Roadkill“ muzikantus.

Gatvės muzikos diena – tradicija tapusi šventė, kuri suvienija ne tik profesanalius muzikantus, bet ir mėgėjus, kurie palaiko šio renginio dvasią bei pritraukia minias žmonių.

Nors renginio pradžioje vyravo šaltas vėjas bei lietus, tai nesukliudė muzikantams pradėti renginio, bet tikriausiai labiau pasisekė tiems, kurie atliko savo pasirodymus vakarop, nes horizonte pasirodė saulė ir žmonių masės pradėjo plūsti į gatves. Viena iš tokių grupių, kuriai pasisekė – „Roadkill“.

Ši grupė savo pasirodymą pradėjo trečius metus iš eilės toje pačioje vietoje, prie Šiuolaikinio meno centro. „Roadkill“ pavyko pritraukti daugybę žmonių, o mes nusprendėme pakalbinti grupės vokalistą Liną Kriščiūną.

- Ką manote apie Gatvės muzikos dieną?

- Puikus renginys, nes jis atgaivina visą Vilnių, tarsi visus prikelia iš žiemos miego. Gražu, kaip gatvėse pilna žmonių ir galime matyti gyvą Vilnių.

Taip pat tai yra puikios galimybės muzikantams parodyti save, ką jie moka. Manau, jog ši šventė yra galimybė plėsti savo gerbėjų ratą, nes iš tiesų nežinomam atlikėjui, neturinčiam kokybiškų savo muzikos įrašų yra sunku pradėti muzikinę karjerą.

- Kas lėmė Jūsų sprendimą ir šiemet sudalyvauti GMD?

- Na, tai tiesiog tapo mūsų tradicija. Smagu matyti minias žmonių, ypatingai kaip ateina pasiklausyti vyresnio amžiaus žmonės, nes jie dažniausiai turi labiau rafinuotą skonį.

- O kodėl būtent trečius metus iš eilės koncertuojate prie Šiuolaikinio meno centro?

- Todėl, kad šioje vietoje pirmą kartą pasirodėme ir po pirmo posirodymo sulaukėme pirmųjų pasiūlymų sudalyvauti renginiuose, kurie vyko įvairiuose Lietuvos miestuose. Kiekvienais metais pasirodydami GMD vis sulaukiame naujų pasiūlymų. Tiesiog ši vieta tapo mūsų talismanu, kuris kiekvienais metais mums atneša sėkmę.

- Galite teigti, jog Jus subrandino GMD?

- Taip, nes tokiu būdu mes po truputį augame ir tobulėjame, o tai mus po truputį brandina.

- Ką prisimenate iš savo pirmojo pasirodymo GMD?

- Prisimenu, jog mokėjome keturias dainas, buvome nesusigroję bei labai baikštūs.

- Iš kur kilo Jūsų grupės pavadinimas „Roadkill“?

- Pirma, atsirado daina tokiu pavadinimu, o po to nusprendėme taip pakrikštinti savo grupę. Tik nereikia šio pavadinimo suprasti tiesiogiai, nes Road-kill išvertus iš anglų kalbos reiškia gyvūno užmušimą transporto priemone.

- Jei sutiktumėte Andrių Mamontovą, ką jam pasakytumėte apie GMD?

- Iš tiesų, A.Mamontovui reikia padėkoti, nes tie žmonės, kurie groja šioje šventėje, kelia susižavėjimą, visi stengiasi parodyti, ką moka, o tai yra fantastika, nes žmonės nori parodyti save ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

Rekomenduojame visiems sudalyvauti šioje šventėje ir patirti šį puikų jausmą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt