Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Roko naktyse papirkinėjimų nebus

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien Zarasuose prasidėjo kasmetinis roko muzikos festivalis „Roko naktys“, kasmet sutraukiantis ne vieną šimtą melomanų, trokštančių net trijose scenose pasiklausyti...

Šiandien Zarasuose prasidėjo kasmetinis roko muzikos festivalis „Roko naktys“, kasmet sutraukiantis ne vieną šimtą melomanų, trokštančių net trijose scenose pasiklausyti garsiausių roko muzikos atlikėjų iš viso pasaulio.

Šiemet fetivalyje – naujiena, besiruošianti tapti festivalio tradicija – vėliavų konkursas. Visi festivalio svečiai buvo kviečiami į renginį atsivežti savo sukurtas vėliavas bei nepatingėti ir papuošti jomis savo palapines ar atsinešti į mylimiausių grupių pasirodymus. Geriausių vėliavų autoriai pretenduoja tapti konkurso nugalėtojais.

Konkurse dalyvaujantys roko muzikos gerbėjai mielai pasidalino savo vėliavų gamybos paslaptimis ir sunkumais. Draugų iš Zarasų ir Kauno, besimokančių Šiauliuose, vėliava „Muzikos žmogus (Music man)“ traukia ne vieno festivalio lankytojo dėmesį – didžiuliame piešinyje puikuojasi žmogus, kvėpuojantis bliuzo muzika, kaklo slankstelius užpildęs metalo skabesiu, bet, svarbiausia, širdyje nešiojantis roką. Draugai tikisi laimėti konkurse, nes jų vėliava – originali ir netikėta.

Vaikinai iš Vilniaus, Antakalnio, greta savo palapinių ant medžio įkurdino klouną, aplink kaklą apvyniotą virve, kuris primena vieno greitojo maisto restorano simbolį bei vėliavą, kurioje puikuojasi stora raudona linija užbrauktas mėsainis. Pasak vėliavos autorių, jų kūrinys „Rokas už sveiką gyvenimą“, skatina nevartoti greitojo maisto bei gyventi sveikai – taip, kaip daro jie. Paklausti, kodėl turėtų nugalėti, vaikinai nesikuklino: „Nes daugiau nėra tokių, kurie kartų klounus“.

Alytiškiai pasipuošė vėliava, kurią pavadino „Kol jauni (galim daryt bet ką)“. Vaikinai pasakojo, kad jų kūriui tai – jau ketvirtasis festivalis, ir, turbūt, ne paskutinis. Nors roko gerbėjai iš Alytaus darydami vėliavą užtruko tik pusvalandį, jie tikisi nugalėti, nes „kol esam jauni, tol turime laimėti!

Neradę vėliavos „Evil girl rocks bunny“ šeimininkų, pakalbinome merginas, kurios mielai sutiko pasidalinti informacija apie kaimynų kūrinį. Merginos iš Vilniaus neslėpė, kad į vėliavą įdėta daug rankų darbo, todėl šis kūrinys turėtų nugalėti.

Nors nei vienas konkurso dalyvis neabejoja savo pergale, nugalėtoją išrinks komisija, apžiūrėjusi visas vėliavas bei įvertinusi jų meniškumą ir originalumą. Festivalio informacijos centro savanoriai neatskelidė, kas sudarys garbingą komisiją, kad išvengtų papirkinėjimų bei nepakenktų objektyviai komisijos nuomonei, bet prasitarė, kad komisijoje bus ne tik vienas iš festivalio organizatorių, bet ir garsios roko grupės narys. Vėliavų konkurso nugalėtojas bus išrinktas jau rytoj.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt