Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šakiuose duris atvėrė modernus plaukimo baseinas (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Šakiuose iškilmingai atidarytas naujas plaukimo baseinas. Simbolinę baseino atidarymo juostelę kirpo ir jo ekscelencija šalies Prezidentas Valdas Adamkus.

Penktadienį Šakiuose iškilmingai atidarytas naujas plaukimo baseinas. Objektas yra sudėtinė dalis maždaug ketverius metus statyto Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro sporto komplekso, kainavusio apie 17 mln. litų. Bene svarbiausio per visą atkurtos nepriklausomybės laikotarpį objekto Šakiuose atidarymo iškilmėse dalyvavo daugybė aukščiausio lygio šalies valdžios ir politikos atstovų. Simbolinę baseino atidarymo juostelę kirpo ir jo ekscelencija šalies prezidentas Valdas Adamkus.

Vasario 18 dieną oficialiai baigėsi Šakių jaunimo kūrybos ir sporto komplekso statybos. Ypatingai ši diena svarbi tuo, kad Šakiuose nuo šiol veiks vienas moderniausių visoje Lietuvoje plaukimo baseinų. Baseinas yra 25 metrų ilgio, turi keturis plaukimo takelius. Objektas rengtas ne tik sportiniams poreikiams, bet ir laisvalaikiui: šalia didžiojo plaukimo baseino veikia sūkurinė vonia, mažesnis baseinėlis vaikams, garinė ir sausa pirtys. Antrajame plaukimo baseino pastato aukšte veiks treniruoklių salė, vyks aerobikos užsiėmimai. Plaukimo baseinu lankytojai galės naudotis jau nuo vasario 21 dienos. Sausio 25 dieną Šakių rajono taryba patvirtino ir paslaugų įkainius – valanda plaukimo baseine suaugusiam žmogui kainuos 8 litus.

Į naujojo plaukimo baseino atidarymo iškilmes atvyko keletas šalies Seimo narių, pagelbėjusių šakiečiams „kaunantis“ ekonominio sunkmečio metais dėl kiekvieno lito šiam objektui užbaigti. Didžiausios pagarbos iškilmių metu sulaukė Seimo nariai Algimantas Salamakinas ir iš Šakių kilęs Arvydas Vidžiūnas.

Atidarymo iškilmėse dalyvavo ir Tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento atstovas. O svarbiausias renginio svečias buvo kadenciją baigęs šalies prezidentas Valdas Adamkus.

Koncertinėje programoje pasirodė šakių cirko studija „Šypsena“ ir legendinių pramoginių šokėjų ir trenerių Jūratės ir Česlovo Norvaišų vadovaujami Kauno „Sūkurio“ šokėjai. Renginio metu nusilenkta ir Amžinybėn išėjusiam Tautos dainiui Justinui Marcinkevičiui.

Plaukimo baseinas – sudėtinė dar 2007 m. pradėto Šakiuose statyti sporto komplekso dalis. Prieš pusantrų metų eksploatacijon priimta nauja šiuolaikiška sporto salė. Šį sezoną joje vyksta Lietuvos krepšinio lygos (namų rungtynes Šakiuose žaidžia Vilniaus „Sakalai“), Baltijos krepšinio lygos Elito grupės (namų rungtynes žaidžia Prienų „Rūdupis“) varžybos, Regionų krepšinio lyga. Pernai naujojoje salėje vyko Lietuvos badmintono čempionatas.

Visas kompleksinis objektas su lauko krepšinio aikštynu ir įranga kainavo apie 17 mln. litų. Lėšos objektui skirtos iš Valstybės investicijų programos, rajono savivaldybės biudžeto ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Šalį ištikus ekonominei krizei, rajono valdžiai vos ne vos pavyko išsaugoti darbų tęstinumą, kad statybos nebūtų užkonservuotos. Pagrindiniu statybų rangovu buvo bendrovė Prienų „Rūdupis“.

Nuotraukos Dariaus Mikelionio www.manorajonas.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt