TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šarpėjukės Brendi liūdesys (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos mėn. 28 d. 2 m. amžiaus šarpėjų veislės kalytei Brendi buvo pati baisiausia gyvenime: savi jos mylimi šeimininkai dėl neaiškių priežasčių, neieškodami kitų naujų namų šunytei alternatyvų, užtrenkė jai namų duris ir nuvežė į vėsų, drėgną Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ narvą, ant kurio šiuo metu kabo „rūpestingų" šeimininkų paskubomis susakyta sausa informacija.

Liepos mėn. 28 d. 2 m. amžiaus šarpėjų veislės kalytei Brendi buvo pati baisiausia gyvenime: savi jos mylimi šeimininkai dėl neaiškių priežasčių, neieškodami kitų naujų namų šunytei alternatyvų, užtrenkė jai namų duris ir nuvežė į vėsų, drėgną Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos „Grinda“ narvą, ant kurio šiuo metu kabo „rūpestingų" šeimininkų paskubomis susakyta sausa informacija. Iš 2 m. laikotarpio dvikojų ir keturkojo draugystės liko tik tiek: „Reg. Nr. 762. Kalytei 2 m., vardu Brendi. Viena namie negali būti nes drąsko duris. Su kitais gyvūnais ir žmonėmis rami. Pati yra draugiška ir žaisminga, žino komandas, į lauką ėjo 3 kartus, miega savo vietoje kur parodysi, ėda košes, sausą maistą, virtus kaulus".

Brendi ramiai tupi kalėjime, be saulės, be oro, pasmerkta užsikrėsti mirtinu ligos virusu, nes yra jauna, o ir paskiepyta ji tik dvi dienos prieš pridavimą į gyvenimo išbandymo stovyklą, ko tikrai nepakanka, kad organizmas įgytų imunitetą. Be šių problemų yra dar viena, dėl kurios kiekviena diena, praleista „Grindoje“, šarpėjukei yra lėtas slinkimas į rimtus sveikatos sutrikimus, o gal būt ir į nebūtį: pūliuoja jos abi akytės, kurios pas šarpėjus ir taip yra raukšlėmis apkritusios. Brendi kuo skubiau reikia patekti pas gydytoją, o po apžiūros ir paskirtų vaistukų, į saugų, šiltą laikinų globėjų ar naujų, atsakingų, mylinčių šeimininkų namų guolį. „Grindoje“ jos akyčių niekas negydo, ji vargšelė parų paras bando suprasti, kur ji, kas aplink, uosdama orą ir į garsus kraipydama galvą.

Labai, labai ačiū visiems, kurie nenusisuks nuo buvusios naminukės, dabartinės kalinės reg. nr. 762 liūdnos istorijos, kurie jos gydymą parems lėšomis (pradžiai reikia apie 200 lt.), jos dabartinį, beprasmį egzistavimą grindoje pakeis į laimingą, linksmą gyvenimą, kurio šurmuliavimą aplink Brendi galės matyti savo išgydytomis akimis.

Skambinkite tel. nr. 8 606 50618

Aukodami lėšas paskirtyje nurodykite : šarpėjukei Brendi

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius

Registracijos kodas 125535218

Sąskaitos nr. LT 047300010002464463 (Swedbank)

Banko kodas BIC-HABALT22

AČIŪ LABAI, VISIEMS, KURIE TIKI, KURIE KENČIA KARTU, KURIE MYLI.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Liūdesys

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt