Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 22d. 11:12

Saugokime pinigus, nes ir bankai klysta

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Žmonės priversti ne tik taupyti, bet ir saugoti savo pinigus, esančius savo banko sąskaitoje. Nes jų pinigais kartais pasinaudoja bankai, jiems apie tai net nežinant.

Žmonės priversti ne tik taupyti, bet ir saugoti savo pinigus, esančius savo banko sąskaitoje. Nes jų pinigais kartais pasinaudoja bankai, jiems apie tai net nežinant.

Sakoma, jog darbas žmogų puošia. Bet juk dirbam tam, kad uždirbtume pinigus, o jie žmonėms reikalingi sumokėti įvairias įmokas, patenkinti kitus poreikius. Dažniausiai  sunkai uždirbtus pinigėlius (kitaip vadinant algas), darbovietė darbuotojui perveda į asmeninę jo sąskaitą per vieną pasirinktą Lietuvos baką. Sakoma ir net reklamuojama žiniasklaidoje, jog banko sąskaitoje esantys pinigai yra saugūs. Tačiau galima stipriai tai suabejoti.

Žmonės pradėjo netik atvirai kalbėti, bet net ir skųstis, jog iš jų asmeninių banko sąskaitų pradėjo dingti pinigai. O kai kurie apie tai net nieko ir neįtaria, nes pamiršta pasižiūrėti savo išlaidas per mėnesį.

Praeitą savaitę daugumai žmonių buvo dingę pinigai is SEB banko asmeninių sąskaitų, nei mažai, nei daug, kai kuriems trūko 50 Lt, o kitiems net ir 350 Lt. Taip, klysti sugebame kiekvienas, bet kur pinigai, klysti negalima. Bankais bandome pasitikėti, bet ar galima, jai jie taip dažnai pradėjo klysti.

Žinoma, SEB bankas atstatė žmonėms trūkstamas sumas, teikdami jog įvyko klaida, tinklo nesklandumai ir panašiai. Atsiuntė ir laiškelius su atsiprašymais, bet ar tai pasiteisinimai, ar galima taip elgtis su žmonių sunkiai uždirbtais pinigais? Žinoma, jog negalima ir už tai turi būti baudžiama. Bet kaip visada Lietuvoje, atitinkamos tarnybos į tai net nekreipia jokio dėmesio.

Tad žmonės, saugokime savo uždirtus pinigus ir stebėkime, kur leidžiame juos. Nes bankai ims ir vėl netyčia suklys...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt