Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 9d. 12:41

Saugumo salelės kelia pavojų?

Anot reporterio Rimanto, užmiesčio keliuose esančios saugumo salelės važiuojant tamsiu paros metu, ypač žiemą, kelia pavojų vairuotojams.

Užmiesčio keliuose esančios saugumo salelės (tos, kur kyšo baltai raudoni stulpeliai viduryje važiuojamosios dalies) važiuojant tamsiu paros metu, ypač žiemą, kelia pavojų vairuotojams.

Saugumo salelių stulpeliai, o neretai ir ženklas „kliūtį apvažiuoti iš dešinės“ yra apdrėbti storu purvino sniego sluoksniu. Jų šviesą atspindinčių spalvų nebesimato, be to, minėtas kelio ženklas, dažnai jau būna „nutaranuotas“ kitų vairuotojų.

Įsivaizduokite situaciją kelyje: važiuoji nakties metu ir pradedi lenkti kitą automobilį, važiuojantį ta pačia kryptimi, staiga tau prieš pat automobilį išnyra tie stulpeliai, kurių vos tik kontūrai iš po sniego besimato. Kur tada besukti vairą, kad nesugadintum savojo automobilio į šias staiga kelyje atsiradusias kliūtis? Atgal sugrįžti į savo važiavimo krypties juostą nebegali (užkiši savo automobilį lenkiančiajam), į priešingos krypties juostą pasukti irgi negali, nes gali susidurti su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu.

Vasarą tokios salelės gal ir gerai, bet žiemą jos tampa nematomos ir pavojingos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt