Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 2d. 14:31

Šauniausia biuro administratore tapo Elena Ieva Raščiauskaitė

Elena Ieva Račšiauskaitė
Elena Ieva Račšiauskaitė

Pavasaris – kūrybingos netvarkos metas, kuomet keičiasi planai, viskas virsta aukštyn kojom ir visi jaučiasi šiek tiek išsiblaškę. Būtent todėl labai svarbu, kad darbščios...

Pavasaris – kūrybingos netvarkos metas, kuomet keičiasi planai, viskas virsta aukštyn kojom ir visi jaučiasi šiek tiek išsiblaškę. Būtent todėl labai svarbu, kad darbščios administratorės saugotų tvarką biure ir neleistų pavasariniams skersvėjams išnešioti svarbių dokumentų, o linksmai nusiteikusiems kolegoms pamiršti susitikimų. Pagerbdama jų sunkų ir atsakingą darbą, jau dešimtą pavasarį biuro prekių tiekimo lyderė „Officeday“ surengė konkursą „Šauniausios biuro administratorės“.

Po mėnesį trukusių rinkimų, kur savo valią pareiškė ir internautai, ir vertinimo komisijos nariai, šauniausia biuro administratore šiemet tapo „TIA Technology“ administratorė Elena Ieva Raščiauskaitė. Nugalėtoja apdovanota „iPad“ planšete, biuro įrangos paketu ir kitais vertingais prizais, kurie padės greičiau ir lengviau atlikti visus biuro darbus. Keturios prizininkės kartu su „Officeday“ keliaus į tarptautinę biuro reikmenų parodą Rygoje. Konkurso finale laimėtoja varžėsi su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyriaus administratore Erna Tamulynaite.

„Savo darbe visada jaučiausi tikra „šivų-šiva“, – juokiasi E.I. Raščiauskaitė. Pasak jos, sprendimas dalyvauti konkurse atėjo visai netikėtai. „Galvojau, bet pati nebūčiau drįsusi užsiregistruoti. Paskatino kolegos, be kurių paramos ir balsavimo tikrai nebūčiau laimėjusi. Visas konkursas buvo puiki pramoga tiek man, tiek jiems“.
„Administratorė yra labai svarbi, o kai kada net svarbesnė už direktorių, juk jos darbas daro tiesioginę įtaką visų darbui. Be to, be nuolatinių darbų, kas dieną joms tenka susidurti ir su dešimtimis netikėtų situacijų“, – sako „Officeday“ generalinis direktorius Tomas Mačernis. Todėl nuspręsta laužyti stereotipus ir parodyti, kad daugybę darbų nudirbančios administratorės yra kūrybiškos ir talentingos asmenybės.

Jubiliejiniame, dešimtajame konkurse daugiau nei 100 dalyvių iš visos Lietuvos siekė įrodyti, kad jos yra tikros biuro Šivos, vienu metu galinčios atlikti ne vieną darbą. Šiva – vienas populiariausių hinduizmo dievų, blogio naikintojas, vaizduojamas su daug rankų. Būtent taip neretai jaučiasi biuro administratorės, vienu metu turinčios priimti klientus, paruošti dokumentus, atsiliepti į skambučius ir, žinoma, visada šypsotis.

Šauniausią administratorę rinko interneto lankytojai bei specialios komisijos nariai. Ją sudarė T. Mačernis, žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius Aurelijus Katkevičius bei praėjusių metų konkurso nugalėtoja, vienoje iš didžiausių IT įmonių Lietuvoje dirbanti Viktorija Jonova.

Šauniausių administratorių rinkimai taip pat vyko ir Latvijoje bei Estijoje.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt