Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeimininkas savo augintinį išmetė pro antrojo aukšto langą

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 19 d. apie 21:30val. VšĮ „Penkta koja" savanoriai sulaukė skambučio iš Jonavos policijos, iš antro aukšto buvo išmestas šuniukas. Į nurodytą vietą nuskubėję savanoriai rado gulinčią ir nejudančią jauną kalytę.

Rugpjūčio 19 d. apie 21:30val. VšĮ „Penkta koja" savanoriai sulaukė skambučio iš Jonavos policijos, iš antro aukšto  buvo išmestas šuniukas. Į nurodytą vietą nuskubėję savanoriai rado gulinčią ir nejudančią jauną kalytę. Lamė, gyvūnas liko gyvas, tačiau šunelio būklė labai sunki – smarkiai pažeistas šunelio stuburas, lūžę keli šonkauliai. Nuolat duodant nuskausminamuosius vaistus, laukiama pirmadienio, kada bus atliekama stuburo operacija. Nervai – dėl kurių pažeidimų šuo negalėtų visą likusį gyvenimą jausti kojyčių – nepažeisti. Dėl to, yra vilties, kad smarkius skausmus išgyvenančiai kalytei dar galima padėti. Šeimininkas su šuneliu gyveno vienas. Jis policijai gerai žinomas, ne kartą teistas Jonavos gyventojas, kuris, gyventojų teigimu, žiauriai elgiasi su gyvūnu jau ne pirmą kartą. Kaimynai teigė, jog šunelis buvo dažnai skriaudžiamas ir auklėjamas nehumaniškais metodais. Šiuo metu šuns skriaudikas slapstosi nuo policijos, tačiau dėl žiauraus elgesio su gyvūnu jam jau pradėtas ikiteisminis tyrimas. VŠĮ „Penktos kojos" sėkminga veikla labai priklauso nuo žmonių geranoriškumo ir pagalbos padedant nuskriaustiems gyvūnams, todėl savanoriai labai prašo žmonių pagalbos, aukojant šio šunelio operacijai ir gydymui.

VŠĮ „Penkta koja" aukoti galima pervedant pinigus į šias sąskaitas: LT10 7044 0600 0766 9611 SEB LT49 7300 0101 0620 6608 Swedbank

Tuo pačiu norėtume paprašyti visų, žinančių apie kankinamus, netinkamai laikomus ar kitaip skriaudžiamus gyvūnus, nedelsti, o pranešti apie tai policijai, tam, kad būtų išvengta panašių nelaimių.

Daugiau informacijos: + 370 685 20133, info@penktakoja.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt