Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeimininkų tebelaukia jauna kalaitė Kafka (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Jauna kalaitė Kafka mūsų namuose gyvena jau daugiau nei mėnesį. Per tą laiką ji buvo apžiūrėta veterinarijos gydytojo, sterelizuota. Ji visiškai sveika, prižiūrėta, linksma.

Jauna kalaitė Kafka mūsų namuose gyvena jau daugiau nei mėnesį. Per tą laiką ji buvo apžiūrėta veterinarijos gydytojo, sterelizuota.  Ji visiškai sveika, prižiūrėta, linksma.

Po to, kai pirmą kartą paskelbėme apie rastą ir dovanojamą  kalaitę,  atsiliepė keli pas save priimti Kafką panorėję žmonės.  Nors ir labai nelengva šią kalaitę laikyti namuose, kur be jos gyvena dar  du šunys ir katė, tačiau begalinis Kafkos rodomas  pasitikėjimas mumis  neleido jos atiduoti pirmiems panorėjusiems.

Vienu atveju nesutikome atiduoti  Kafką žmogui, ieškojusiam sargybinio šuns  voljerui, nes Kafka yra labai draugiška žmonėms. Be to, matyti, ji pripratusi gyventi name ar bute, o jos kailiukas nėra pakankamai tankus, kad apsaugotų ją žiemą lauke.

Antru atveju, Kafką norėjo paimti  šeima, ieškojusi „šuniuko" mažametei  dukrai. Nors Kafka labai draugiška ir visai nepikta -  mums leidosi net suleisti skausmingas injekcijas, - visgi  nežinia, kaip ji pasielgtų likusi viena su  mažu vaiku.  Atiduoti  ją šeimai  būtų neatsakinga ir vaikelio, ir šuns atžvilgiu.

Taigi kol kas Kafka gyvena pas mus ir laukia šeimininkų, ieškančių protingo, išauklėto šuns ir ištikimo draugo. Nors lauke ji mėgsta pašėlti, ji klauso šeimininko, o namuose elgiasi labai santūriai, žino savo vietą, neloja. Be to Kafka  - tikrai  „automobilistė", pastebėjusi pravertas automobilio dureles, nelaukdama komandos šoka  į vidų, tarsi rodydama, kad pasirengusi  vykti kartu.

Labai viliamės Kafkai rasti patikimus, atsakingus šeimininkus. Vilnius, Viktorija 8 612 611 71.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt