Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienio prakeiksmas: grįžtantys iš pajūrio vairuotojai vėl įkalinti spūstyse ties Kryžkalniu

Spūstis artėjant prie Kryžkalnio
Eglės.P/Ikrauk.lt nuotr. / Spūstis artėjant prie Kryžkalnio
Šaltinis: 15min
0
A A

Ikrauk.lt skaitytoja Eglė, važiuojanti iš Palangos į Vilnių, praneša apie eismo spūstis automagistralėje Klaipėda-Vilnius. Jau tapo įprasta, kad sekmadieniais, poilsiautojams...

Ikrauk.lt skaitytoja Eglė, važiuojanti iš Palangos į Vilnių, praneša apie eismo spūstis automagistralėje Klaipėda-Vilnius.

Jau tapo įprasta, kad sekmadieniais, poilsiautojams pavakare grįžtant iš pajūrio, remontuojami magistralės ruožai (juose kelias susiaurėja, eismas kreipiamas priešpriešine juosta) virsta spąstais.

Šį sekmadienį vairuotojai įstrigo nuo Klaipėdos nuvažiavę apie 75 km, iki Kryžkalnio likus 25-30 km. Kitaip tariant 240-ajame kilometre. Spūstis prasidėjo netikėtai, net neprivažiavus įspėjamųjų ženklų (jie statomi likus 2 km).

Pasak Eglės, dėl pirmojo remontuojamo ruožo ji prarado valandą. Kitų vairuotojų teigimu, nuo Klaipėdos iki Kryžkalnio jie važiuoja beveik tris valandas.

Pakelėse gausu tokių išbandymų neatlaikiusių automobilių. Perkaitus varikliams kai kuriems vairuotojams tenka stoti poilsio.

Skaitytoja atkreipia dėmesį ir į kai kurių keleivių bei vairuotojų kultūrą – pro automobilių langus skrieja alaus skardinės ir stiklinės. Policijai tikrai būtų darbo!

Iš viso automagistralėje remontuojami septyni ruožai. Daugiausiai keblumų sukelia du, esantys tarp Klaipėdos ir Kryžkalnio.

Informaciją įkraukite patys (paspaudę klavišą „Įkrauti naujieną“ arba siųskite ikrauk@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt