Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seku seku pasaką... Padėk pakeisti pabaigą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Gyveno sau laimingai trys broliukai: Dobrynia Nikitičius, Ilja Muromecas ir Alioša Popovičius. Gyveno pas mylimą šeimininkę, buvo skaniai paėdę, saldžiai išsimiegoję, išpuoselėti ir aprūpinti viskuo. Tačiau mylimoji šeimininkė mirė ir mažieji draugai liko giminaičių globoje. Tik gal giminaičiai taip kačių nemylėjo, kaip šeimininkė, ir visi trys broleliai pateko ten, iš kur išeiti sunku. Kur ne kiekvienas randa jėgų toliau gyventi, toliau tikėti.

Gyveno sau laimingai trys broliukai: Dobrynia Nikitičius, Ilja Muromecas ir Alioša Popovičius. Gyveno pas mylimą šeimininkę, buvo skaniai paėdę, saldžiai išsimiegoję, išpuoselėti ir aprūpinti viskuo. Tačiau mylimoji šeimininkė mirė ir mažieji draugai liko giminaičių globoje. Tik gal giminaičiai taip kačių nemylėjo, kaip šeimininkė, ir visi trys broleliai pateko ten, iš kur išeiti sunku. Kur ne kiekvienas randa jėgų toliau gyventi, toliau tikėti.

Didžiulio stebuklo dėka jie iš ten išėjo. Du broliukai buvo padovanoti. Atrodytų laiminga pabiga, bet ar tikrai? Du broliukai ir vėl gyvens pilnavertį gyvenimą, mėgausis žmogaus šiluma ir dėmesiu kuris bus skirtas tik jiems. O trečiasis? Vis dar laukiantis liko Ilja Muromecas. Kaip ir įprasta naminukams, mažasis vargelis labai stresuoja. Šitoks išpuoselėtas grožis nesijaučia laimingas tokioje vietoje kur daug kačių, vis naujų žmonių. Padėkime šiam grožiui nepalūžti. Vėl kreipiamės į Jus. Naktys šaltos ir visiems reikia šilumos. Gyvūnas Jums jos suteiks tiek, kiek dar jos nejautėt, o štai toks didingas meškinas duos jos dar daugiau.

Iljai labai reikia namų!!!!  Arba laikinos globos, iki kol tie namučiai atsiras. Jei susidomėjote, galite ir norite padėti, skambinkit numeriu 865354521 (Akvilė).

Ačiū Jums! Su Jūsų pagalba galime padaryti daugiau!

www.beglobis.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt