Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 5d. 12:32

Selas parodė tikrąjį veidą? (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Reporteris praneša, kad šeštadienį vykusiame „Bike Show Millenium 2011“ SEL lyderis Egidijus Dragūnas publikai pareiškė, jog nenori dainuoti, sviedė į ją mikrofoną, o galiausiai buvo išvestas iš scenos...

Šeštadienį vykusiame „Bike Show Millenium 2011“ Egidijus Dragūnas pradėjo svaidytis mikrofonais. Atlikėjas netikėtai metė mikrofoną į publiką ir nulipo nuo scenos. Tuo tarpu Vytautas Šapranauskas bandė užglaistyti minios neapykantą savo dainomis ir anekdotais. Po kelių minučių Selas grįžo į sceną ir riebiai nusikeikė bei pradėjo dainuoti kitą dainą. Tačiau ji truko neilgai, Egis pareiškė: „Aš jum nenoriu dainuoti, šiandien, čia“ ir metė mikrofoną su visu stovu į publiką. Stovą publika metė atgal į E.Dragūną, o šis dar stipriau jį išmetė. Mikrofonas lėkė į mane ir mano draugus. Vėliau pats šventės organizatorius Julius Urbaitis išvedė Selą iš scenos.

Apie nenusisekusį SEL pasirodymą ikrauk.lt redakcijai parašė ir skaitytoja Rasa: „Negaliu patikėt, ką Selas padarė... Taip žmogus krito mano akyse!“. Moteris laiške pacituoja žodžius, kuriais E.Dragūnas iškeikė publiką ir teigia, jog susirinkusieji į tokį atlikėjo akibrokštą taip pat sureagavo: „Po to, kai Selas sviedė į minią mikrofoną, į sceną ėmė skrieti stiklinės ir šiukšlės, Selas buvo nušvilptas. Sugadino nuotaiką... Papasakokite visiems apie „dosnųjį“ Selą,“ – laiške rašo Rasa.

Vaizdo įraše yra necenzūrinių žodžių, todėl įspėjame, kad jį peržiūrėti gali tik žmonės, sulaukę 18 metų amžiaus.

VIDEO: SEL, Egis meta mikrofona i zmoniu minia BikeShow Millennium 2011 Kaunas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt