Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Selas parodė tikrąjį veidą? (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Reporteris praneša, kad šeštadienį vykusiame „Bike Show Millenium 2011“ SEL lyderis Egidijus Dragūnas publikai pareiškė, jog nenori dainuoti, sviedė į ją mikrofoną, o galiausiai buvo išvestas iš scenos...

Šeštadienį vykusiame „Bike Show Millenium 2011“ Egidijus Dragūnas pradėjo svaidytis mikrofonais. Atlikėjas netikėtai metė mikrofoną į publiką ir nulipo nuo scenos. Tuo tarpu Vytautas Šapranauskas bandė užglaistyti minios neapykantą savo dainomis ir anekdotais. Po kelių minučių Selas grįžo į sceną ir riebiai nusikeikė bei pradėjo dainuoti kitą dainą. Tačiau ji truko neilgai, Egis pareiškė: „Aš jum nenoriu dainuoti, šiandien, čia“ ir metė mikrofoną su visu stovu į publiką. Stovą publika metė atgal į E.Dragūną, o šis dar stipriau jį išmetė. Mikrofonas lėkė į mane ir mano draugus. Vėliau pats šventės organizatorius Julius Urbaitis išvedė Selą iš scenos.

Apie nenusisekusį SEL pasirodymą ikrauk.lt redakcijai parašė ir skaitytoja Rasa: „Negaliu patikėt, ką Selas padarė... Taip žmogus krito mano akyse!“. Moteris laiške pacituoja žodžius, kuriais E.Dragūnas iškeikė publiką ir teigia, jog susirinkusieji į tokį atlikėjo akibrokštą taip pat sureagavo: „Po to, kai Selas sviedė į minią mikrofoną, į sceną ėmė skrieti stiklinės ir šiukšlės, Selas buvo nušvilptas. Sugadino nuotaiką... Papasakokite visiems apie „dosnųjį“ Selą,“ – laiške rašo Rasa.

Vaizdo įraše yra necenzūrinių žodžių, todėl įspėjame, kad jį peržiūrėti gali tik žmonės, sulaukę 18 metų amžiaus.

VIDEO: SEL, Egis meta mikrofona i zmoniu minia BikeShow Millennium 2011 Kaunas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Selas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt