Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seminaras „Saugi ateitis ir ori senatvė“ - norintiems gyventi, o ne egzistuoti

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Senatvė dažniausiai siejasi su nusilpusia sveikata, ligomis, sumažėjusiu fiziniu aktyvumu, socialine izoliacija, savęs gailėjimusi, turėjimu daug laisvo laiko, aktyvios veiklos...

Senatvė dažniausiai siejasi su nusilpusia sveikata, ligomis, sumažėjusiu fiziniu aktyvumu, socialine izoliacija, savęs gailėjimusi, turėjimu daug laisvo laiko, aktyvios veiklos stygiumi, darbo praradimu, todėl retas iš mūsų pagalvojame apie tai, kas yra saugi ateitis ir ori senatvė. Girdime per žinias apie šeimas, kurioms tenka išsikraustyti iš savo namų, senolius, kurie vos sukrapšto duonos riekelei. Tai nėra nei saugi ateitis, nei ori senatvė.

M Capital organizuoja seminarą „Saugi ateitis ir ori senatvė“, kuris skirtas visiems, kurie rūpinasi savo bei savo šeimos ateitimi, o išėję į pensiją nori ne tik susimokėti mokesčius, bet džiaugtis gyvenimu, keliauti ir leisti sau gyventi, o ne egzistuoti.

Seminarą ves Arnas Markevičius - profesionalus lektorius, verslininkas, vadovaujantis kelioms finansinio tarpininkavimo įmonėms. Savo žinias nuolat gilina ir įgūdžius tobulina Lietuvos bei užsienio seminaruose ir konferencijose. Jums bus pateikiama aiški bei suprantama informacija, kaip galima pasirūpinti savo finansine ateitimi. Seminaro metu bus aptariami klausimai tokie kaip, ko galite tikėtis iš sodros, kaip pasinaudoti 67 % mokesčių lengvata, analizuojamos didžiausios klaidos renkantis investicinius įrankius bei pasvarstymai, pasiūlymai kaip užsitikrinti saugią ateitį.

„Saugi ateitis ir ori senatvė“ seminare yra kviečiami apsilankyti visi žmonės, kurie nori sau bei šeimai susikurti, užsitikrinti ir pasitikti laimingą ateitį, kurioje jaustųsi pilnaverčiais visuomenės nariais.

Seminaras vyks šių metų spalio 2 dieną, 18.30 val., Teatro g. 9A – 11, Vilniuje. Registracija el. paštu ausra@mcapital.lt, nurodant vardą, pavardę bei telefono numerį, kadangi vietų skaičius ribotas. Seminaras yra nemokamas, jo trukmė 1,5 val.

Pranešimą parengė : Lietuvos Edukologijos Universiteto,
Socialinės komunikacijos instituto ketvirto kurso studentė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt