TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Senjorai žiemą ne miegojo, o mokėsi

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo vėlyvo rudens visą žiemą šeštadieniais VDU socialinio darbo skaitykloje šurmuliuodavo ne studentai, o grupelė vyresnio amžiaus kauniečių.

Nuo vėlyvo rudens visą žiemą šeštadieniais VDU socialinio darbo skaitykloje šurmuliuodavo ne studentai, o grupelė vyresnio amžiaus kauniečių – ES Mokymosi visą gyvenimą Grundtvig suaugusiųjų švietimo programos daugiašalio projekto „Senjorų vadovas“ dalyviai. Jei mokėsi analizuoti ir įvertinti savo gyvenimišką ir profesinę patirtį, konstruktyviai bendrauti ir dirbti komandoje, ieškoti prasmingos veiklos ir įtraukti į ją savo bendraamžius. Pasirinkę dominančias veiklas, projekto dalyviai susiskirstė į savarankiško mokymosi grupes, kurios kitą savaitę parodys miestiečiams savo pasiekimus.

Šią ir kitą savaitę smalsūs, aktyvūs ir kūrybingi vyresniosios kartos  kauniečiai rodo, kaip gyventi įdomiau.

Niūrios žinios ir tušti politikų pažadai? Jų galima neklausyti, o kurti namų teatrą. Tokį sprendimą pasirinko Šilainiuose gyvenančios kaimynės ir bendradarbės, susibūrusios į Nijolės namų teatrą. Vasario 15 d. Eigulių seniūnijoje (Plechavičiaus 9a) Nijolės namų teatro trupė parodė pasaką suaugusiems „Kaip lapė sau draugo ieškojo. Spektaklis sulaukė didelio susidomėjimo, jau gauta ir užsakymų parodyti jį kitose vietose.

Norisi keliauti, pažinti, bet nėra už ką? Pradėkime nuo miesto, kuriame gyvename. Janinos Varatiejienės suburta grupė gilinosi į Kauno istoriją, mokėsi kalbėti prieš auditoriją. Šeštadienį mėgėjai gidai pakvietė į ekskursiją po Kauno senamiestį. Sekdami jų pavyzdžiu pasimokymime papasakoti apie savo miestą vaikams, anūkams, atvykusiems aplankyti draugams.

Slidūs šaligatviai, parkų takai? Eidami pasivaikščioti, pasiimkime šiaurietiško ėjimo lazdas. Tokią veiklą pasirinko Izolinos Genienės grupė, vasario 24 d., ketvirtadienį, 12 val. kviečianti stiprinti sveikatą šiaurietišku ėjimu Ramybės parke prie Kauno miesto muziejaus Tremties ir rezistencijos ekspozicijos Vytauto pr. 46.

Galva pilna idėjų ir planų, tik kaip juos įgyvendinti? Atsakymo į šį klausimą ieškojo Marijos Bindokaitės suburta grupė. Moterys domėjosi projektine veikla, fondų paieška, skelbiamais kvietimais, paraiškų rašymu ir projektų įgyvendinimu. Savo žiniomis ši „Senjorų gidų“ projekto grupė pasidalins 16 val. Kauno įvairių tautų kultūrų centre, Šv. Gertrūdos g. 58.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt