Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadieniais knygyne kalbėsis mamos

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį knygyne „Vaga“ startuoja diskusijų klubas „Apie ką kalba mamos“.

Nuo lapkričio 13 d. 16 val. knygyne „Vaga“, esančiame prekybos centre „Ozas“ Vilniuje, startavo diskusijų klubas „Apie ką kalba mamos“.

Bendras knygynų tinklo „Vaga“ ir užimtumo centro „Mamų menė“ projektas į knygyną siekia suburti visas būsimas, esamas ir planuojančias jomis tapti mamas. Šeštadienio popietę knygų apsuptyje leisiančios moterys su psichologais, gydytojais ir kitais specialistais diskutuos joms rūpimomis temomis pradedant konfliktų valdymu šeimoje ir baigiant kova su vaikų potraukiu kompiuteriniams žaidimams. Nemokamą seminarų ciklą mamoms pradėjo tema – „Konfliktai mūsų kasdienybėje“. Diskusiją vedė psichologė Simona Vrubliauskienė.

Konfliktai, įtampos, problemos yra neišvengiami. Kiekvienas iš mūsų esame individualūs – turime skirtingus požiūrius įvairiais klausimais, skirtingas vertybes, patirtį ir savus problemų sprendimo būdus. Konfliktai vyksta net ir tarp pačių laimingiausių, geriausiai sutariančių žmonių. Tai natūralus ir neišvengiamas reiškinys. Kadangi konfliktas dažniausiai sukelia stiprius nemalonius išgyvenimus, todėl toks stereotipas neišvengiamai verčia ieškoti jo neigiamybių. Tuo tarpu pats konfliktas nėra nei geras, nei blogas. Svarbu jo sprendimo būdas...

Kaip suprasti, kad esame ties konflikto riba ir jį sustabdyti? Ar visuomet konfliktai – blogis? Kaip vystosi konfliktai? Kaip nukreipti konfliktą teigiama, produktyvia linkme? O jeigu galėtumėte atsukti laiką atgal – elgtumėtės taip pat? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų sužinosite knygyne „Vaga“ vyksiančiose diskusijose.

Artimiausių diskusijų temos: • lapkričio 20 d. vyks M.Senkutės knygelės „Kūdikių kineziterapija“ pristatymas; • lapkričio 27 d. diskusija pasipriešinimo pirkiniams dienos proga – „Moteris parduotuvėje“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt